"zasięg" atrybutów

 M@ku Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2009
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.10.2011, 13:02    Pytanie
Witam:)

Mój problem polega na tym iż trochę usprawniam swojego skina do FM 11 "fusion". Z kolorami nie ma problemu, wszystko już jest cacy ale... Chodzi mi o ww zasięg atrybutów. Np. u mnie są one podzielone : słabe 1-5; średnie 6-10; dobre 11-15; świetne 16-20, natomiast ja chcę aby były one odpowiednio 1-4;5-9;10-14;15-20, niestety nigdzie w ustawieniach skórki nie mogę tego znaleźć. Wie ktoś jak rozwiązać ten problem?

Z góry dziękuje za poświecenie uwagi temu nietypowemu problemowi:)

 M@ku Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2009
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2011 10:47    #1
ponawiam pytanie, nikt naprawdę nie zna odpowiedzi?:)

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2011 12:35    #2
To o co pytasz nie wynika z ustawień skórki, tylko z kodu gry. Kombinowanie ze skórką nic nie pomoże, bo skórka dotyczy tylko wizualnych aspektów- możesz zmienić kolor "normal atributes", ale nie da się zmienić przedziału wartości ustawionych przez programistów. Tak więc, szukanie w opcjach skórki, ani w ustawieniach skórki (plik settings skina) nic nie pomoże.
Darkness... for me is where I shine

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2011 12:38    #3
[quote=samir92]To o co pytasz nie wynika z ustawień skórki, tylko z kodu gry. Kombinowanie ze skórką nic nie pomoże, bo skórka dotyczy tylko wizualnych aspektów- możesz zmienić kolor "normal atributes", ale nie da się zmienić przedziału wartości ustawionych przez programistów. Tak więc, szukanie w opcjach skórki, ani w ustawieniach skórki (plik settings skina) nic nie pomoże.[/quote]
I tu się mylisz, gdyż można to zmienić w folderze ze skórką.

M@ku podaj mi link do skórki, a spróbuję coś zadziałać.

 samir92 Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 769
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2010
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2011 12:44    #4
[quote2=Mar1992][quote=samir92]To o co pytasz nie wynika z ustawień skórki, tylko z kodu gry. Kombinowanie ze skórką nic nie pomoże, bo skórka dotyczy tylko wizualnych aspektów- możesz zmienić kolor "normal atributes", ale nie da się zmienić przedziału wartości ustawionych przez programistów. Tak więc, szukanie w opcjach skórki, ani w ustawieniach skórki (plik settings skina) nic nie pomoże.[/quote]
I tu się mylisz, gdyż można to zmienić w folderze ze skórką.
[/quote2]
EDIT: Fakt, zapomniałem o pliku "player attributes panel". Tam można zmienić ten przedział. W takim razie oczywiście masz rację.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 29.10.2011 o godz. 12:47

Darkness... for me is where I shine

 M@ku Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2009
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2011 14:20    #5
http://www.centr(...)ion.html

jest to dokładnie ta skórka. Jeżeli chodzi o zmianę kolorów to nie ma problemu, jest to proste, aczkolwiek zmiany tego zasięgu już nie mogę obczaić. Za ewentualna pomoc bardzo dziękuje:)

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2011 14:33    #6

 M@ku Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.04.2009
Skąd: Mińsk Mazowiecki
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2011 15:14    #7
niestety, nie działa, wrzuciłem do podanej ścieżki i nic nie pomogło. Wątpię czy jestem aż takim głąbem żeby spartolić takie coś więc raczej to nie to;)

BTW. mam drugie pytanie a nie chce zaśmiecać forum. otóż podczas meczu mam kamerę TV i zawsze mam tam parę paneli np. oceny zawodników, ich kondycje, wiadomo... Tyle że odkąd używam tej skórki z każdym meczem one znikają i muszę ustawiać je od nowa. Problem jest tylko z tą skórką i też nie bardzo wiem gdzie tkwi szkopuł:P

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution