[PL] Kariera w Liverpoolu | Wideo kariera

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.10.2017, 23:23    #1
Witam serdecznie

Jestem Michał lat 34, od wielu lat zapalony gracz Football Managera, aczkolwiek dopiero od jakiegoś czasu także streamujący swoje podboje w FM. Jeżeli chodzi o nagrywanie z Football Managera są to dopiero moje początki w tym temacie, tak więc liczę na wasze wszelkie sugestie odnośnie kanału a także na łapkę w górę w celu motywacji do dalszego działania. Za wszystkie subskrypcje i komentarze bardzo serdecznie dziękuję!

A tutaj mój pierwszy debiutancki filmik z Football Managera.
https://www.youtu(...)d_AePjsk

Ps. Proszę o ewentualne poprawki jeśli coś jest nie w porządku, w poście tym na bieżąco będę wrzucał postępy z mojej kariery w formie nagrań na Youtube.

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2017 00:42    #2

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
1
30.10.2017 08:33    #3
Wypowiem się, bo już jest coś co tam widziałem i zastanawiam się nad jednym:
- chcesz pokazywać filmik jak prowadzisz Liverpool, tylko czemu miałoby to kogoś zainteresować?
Nie lepiej samemu sobie włączyć grę i zagrać?

Wybierasz skład na zasadzie - o ten ma trzy gwiazdki, a ten dwie gwiazdki, więc wezmę tego. Ja wolałbym jednak, z filmiku dowiedzieć się czegoś, dlaczego akurat by taki wybór, a nie inny. Dlaczego 4-2-3-1 w Anglii ma być skuteczniejsza niż granie 4-4-2, czy inną jej odmianą. Dlaczego wybrałeś taktykę nie wiedząc jakich masz wykonawców do niej.

Filmiki są na razie robione na zasadzie patrzcie jaki jestem świetny, jakie osiągam wyniki. Ja nie chce oglądać takich filmików, wolę takie, w których jest zawarta jakaś treść typu: wybieram gościa na prawa obronę bo ma to, to i tamto dobre, a w tej taktyce stawiam akurat na to, na tamto, albo na sramto.

A mistrzostwem świata jest hasło: Jakiś Divok Origi.
A już mistrzostwo świata

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2017 09:50    #4
Ok jednak nie nadaje się do nagrywania FM jak ktoś mi to ładnie napisał i miał rację. Zresztą tak też sam myślałem ale chciałem to sprawdzić by być w 100% pewnym
Tak więc dalsza część kariery i kolejne będą do oglądania na żywo na moim kanale na Twitchu na który serdecznie zapraszam : https://www.twitch.tv/machlak

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2017 11:06    #5
Bez urazy Machlak, ale ty zawsze miałeś słomiany zapał do karier w FMie. Najpierw w filmiku mówisz, że jesteś otwarty na konstruktywną krytykę i rady jak poprawić wrzucane materiały, a przy pierwszych niepochlebnych słowach twierdzisz, że jednak się do tego nie nadajesz i zwijasz manatki. Czego się spodziewałeś? Sam obejrzyj swoje odcinki i stwierdź czy oglądałbyś je z przyjemnością, a jeśli zauważasz w nich jakieś braki i niedociągnięcia popracuj nad nimi do momentu aż osiągniesz zadowalający efekt. Trzeba mieć ogromny talent żeby przy nowo wykonywanej czynności od razu robić to w sposób bardzo dobrzy. Doskonałym tego przykładem jest Kassi, którego materiały sprzed kilku lat prezentują się tragicznie i nie dałbym rady dziś ich oglądać, a teraz gdy tylko widzę, że wrzucił jakiś materiał czy rozpoczął streama od razu klikam w jego miniaturkę filmu.
www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2017 12:39    #6
Ciekawe czy tym ktosiem jestem ja, czy ktoś inny?
Jestem lewy z nowych technologii dlatego chcę zapytać o jedną rzecz - czym różni się filmik na you tubie, od tego na twichtu?

Do mnie nie trafiłeś, bo czemu miałbym oglądać właśnie Ciebie, skoro jest tylu innych? Ba, skoro sam mogę sobie pograć?
Musisz znaleźć coś, co przyciągnie do Ciebie widza. Dla mnie byłyby to objaśnienia podejmowanych decyzji. Może dla kogoś innego komentarz spotkania (widziałem kiedyś coś takiego, kto prowadził chyba Wisłę).

 robal15 Młody aktywista

Postów: 2961
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2008
Skąd: Poznan
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2017 12:50    #7
Yt ma uczyć, Twitch ma bawić - najprostsze i najkrótsze wyjaśnienie xD
"Bezczelny młody człowiek" Aga 2k15

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2017 12:57    #8
Znaczy co, bo dalej nie rozumiem.

 Viique Młody aktywista

Postów: 441
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.01.2013
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2017 13:35    #9
Oba mogą zarówno uczyć i bawić - wszystko zależy od podejścia twórcy. Nikt Ci nie zabroni zrobić analitycznego streama na twitchu i zabawnego filmiku na youtubie i odwrotnie.

Twitch:
- Transmisje na żywo;
- Wymagana jest spontaniczność;
- Kontakt z chatem (widzami oglądającymi transmisję na żywo);
- Brak montażu

Youtube:
- Film nagrywany bez widowni;
- Montaż - ucinanie nudniejszych fragmentów w tym loadingów, dodatkowe grafiki, efekty itd.;
- Interakcja z widzami jedynie poprzez komentarze zamieszczane pod filmem
- Możliwość robienia dubli w razie niesatysfakcjonującego nagrania (audio i wideo);

Różnic oczywiście jest więcej, ale to pierwsze które przyszły mi do głowy.

// Edytowano 3 razy, ostatni raz 30.10.2017 o godz. 13:36

www.usydus.xn.pl - strona z moimi pracami

 Shrek Partyzant

Postów: 275
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.11.2007
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
0
30.10.2017 14:48    #10
Czyli na twitchu jest zawsze na zywo?

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.