"New ageny"

 Mercal Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2015
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
28.12.2016, 21:23    Pytanie
Witam!
Nie wiem czy ten temat był już poruszany i jeśli był to proszę o odwołanie mnie do niego :D.Przechodząc do sedna chodzi mi o nowych generowanych piłkarzy a raczej jak dojść do tego aby dolosowywano mi naprawdę niezłych graczy bo póki co to jest jakiś dramat a gram bodajże 6-7 sezon polskim zespołem.Jakieś pomysły?

 sarnaa17 Partyzant

Postów: 141
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.05.2016
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2016 11:43    #1
Nie wiem czy to ma wpływ na generowanie sie dobrych juniorow, ale warto rozbudowywac obiekty. Do tego zwiekszanie budzetu juniorskiego i zatrudnienie dobrych trenerow.

 Slayer666 Partyzant

Postów: 312
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.01.2012
Skąd: Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
0
29.12.2016 12:40    #2
@Mercal to zależy jakim grasz klubem,kazdy ma przydzielony odpowiedni poziom generowania się juniorów,w edytorze sobie popatrz,taki Lyon czy Rennais mają po 19 na 20 pk dlatego co nabór mają perełki nowe,koordynator do szkolenia juniorów odpowiada za selekcje więc im lepszy tym większe prawdopodobioeństwo,ze trafi do ciebie wonderkid no i sukcesywne powiększanie siatki do wyszukiwania juniorów abyś wyszukiwał dzieciaków z coraz obszerniejszego rejonu

 Mercal Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2015
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2017 23:17    #3
Gram Wisłą karierę i właśnie bardzo mi zależy na tych wychowankach a tu nic a nic ;/ A obiekty młodzieżowe i bazę rozbudowuje od razu i mam je na najwyższym poziomie to samo z pieniędzmi na juniorów czy siatke wyszukiwania ;/ Chyba powyżej pewnego poziomu nie podskoczę tak mi się to widzi Nie powiem

 vicomino Partyzant

Postów: 713
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.03.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.01.2017 23:59    #4
Z tymi newgenami jest problem, kim bym nie grał perełka trafia się raz na kilka sezonów. Wyjątkiem był Athletic Bilbao w FM 2015 który prowadziłem 6 sezonów i dorobiłem się świetnych wychowanków (pewnie w 2017 jest podobnie). Nigdy nie prowadziłem Barcy czy Realu, tam pewnie też często pojawiają się młode gwiazdy. W innych klubach jest lipa...

 Mercal Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.03.2015
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
0
04.01.2017 15:34    #5
Aktualnie jak patrzę na wonderkidów nawet nie Barcy o dziwo bo tam dziwnie słabo to Real naprawdę ma kosmitów.Co ciekawe w mojej karierze również jest baaardzo dużo wonderkidów z Czech,niesamowita ilość bardzo młodych i bardzo dobrych zawodników.

// Edytowano 1 raz, ostatni raz 04.01.2017 o godz. 15:39

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.