2 tygodnie, w półtorej godziny!

 PolishBoyLP Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.06.2013
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2013, 18:49    Pytanie
Witam !

Niedawno z powrotem zacząłem grać w FM.. W FM 06. Dlaczego w 06, bo żadnych innych nie mam, a czekam na 14,nie opłaca mi się grać w inne :). Ale mniejsza z tym. Po powrocie, zacząłem sobie grę Partizanem Belgrad... jestem na 2 tygodniu i już mnie krew zalewa... 2 tygodnie w grze,zabrały mi półtorej godziny ! To się w głowie nie mieści, nie grałem żadnego meczu ani nic... Tak długo mi muli. Nigdy tak nie miałem zaznaczam gdy wcześniej grałem( Straciłem poprzedni save).

Wiecie panowie może, jak to ogarnąć by ta gierka szła o wiele szybciej ? Bo jak mam 2 tygodnie po półtorej godziny jechać, to ja dziękuje za taką grę... Nie wiem czym to jest spowodowane. Mam nadzieje,że ktoś miał taki problem i go jakoś rozwiązał.
Pozdrawiam.

 zolahc Młody aktywista

Postów: 687
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.05.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
0
01.07.2013 19:17    #1
moze na dobry poczatek pochwal sie sprzetem, skad mamy wiedziec czy nie grasz na jakiejs dwudziestoletniej karcie? sprecyzuj troche ten problem, gra sie muli przy przetwarzaniu czy np. jak wejdziesz w profil zawodnika to tez sie dlugo laduje? jaka wybrales baze danych, ile lig? ludzie my tego nie zgadniemy

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.