Komentarze do materiału

Piotr Sebastian Młody aktywista

Grupa: Użytkownik
Poziom ostrzeżeń: 0

0

03.03.2009, 09:32    #1
> Torm - Dzięki za uwagę dot. dialogu z Marcelem. Nic bym tam jednak nie zmieniał. Rozmowa ma dobre tempo i oddaje atmosferę. Wątki ze Szkoły Taktyki będą raczej rzadkie, ale odegrają tutaj pewną rolę :-) Literówki prześlij do M8_PL to poprawi.

> Grzelo - Rzeczywiście strumień tekstu jest nieco męczący. Obiecuję lekką oprawę graficzną.

> Maniak23 - Myślę też nad wenezuelskim wątkiem romantycznym. :-)

> rafee - Czy gdzieć mozna poczytać dzieła Man_iac'a?

> fpskora - Dziękuję za aplauz, choć trochę Cię poniosło. :-) Teraz trudno cokolwiek wydać, a co dopiero przetłumaczyć i jeszcze liczyć na wsparcie SI. Tym niemniej to miły komplement z ust zawodowca. Namiary przesłałem.

Pozdrawiam i czekam na kolejne uwagi. To naprawdę ważne dla debiutanta.

Palimpsest Młody aktywista

0

03.03.2009, 09:42    #2
Całkiem wciągające opowiadanie. Ale na litość boską, nie róbcie z Piotrka jakiegoś guru literackiego! Tekst jeśli porównać go z blogami z CMrev, genialny. Jednak po tym opowiadaniu nie można powiedzieć by Piotr miał jakiś wybitny talent pisarski, to po prostu inna półka. Pozdrawiam.
@

fpskora Partyzant

0

03.03.2009, 09:48    #3
do lukasza19121984

a kto to jest - guru literacki? a co to jest - wybitny talent?

czy tu aby przypadkiem nie zachodzi sytuacja, w ktorej liczą się indywidualne uczucia? i czy aby przypadkiem nie jest tak, że nikt oprocz Ciebie nie użył w tej dyskusji zdań apodyktycznych odnoszących się do uniwersum?

oczywiście, opowiadanie ocenimy po kilku odcinkach pełniej, ale nie zmienia to faktu, że - jak sam zauważyłeś - na tle dorobku sceny FM jest jaśniejące i niech takim pozostanie

zresztą - cieszmy się, że jest co czytać; to chyba nie grzech pochwalić kolegę? chociaż czy ja wiem... w Polszcze to chyba jednak grzech

Palimpsest Młody aktywista

0

03.03.2009, 09:55    #4
Ja użyłem apodyktycznej oceny? Zacytuj proszę. Nie użyłem tu żadnej wartościującej oceny. A chwalić owszem można, jednak pochlebstwa psują bardziej niż krytyka.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.03.2009, 09:59

@

A. De Raph Wicepremier Rewolucji

Grupa: Administrator

0

03.03.2009, 13:42    #5
Dlaczego? Wskaż jakies obiektywne badania naukowe, które twierdzą, że jak się kogoś pochwali za dobrą robotę, to pracuje gorzej, niż jak się go skrytykuje. Polecam odwołać się do literatury socjologiczno-psychologicznej, gdzie kolega będzie mógł poczytać o czymś takim jak koncepcja hierarchiczna potrzeb Maslowa, gdzie znajduje się takie cos jak "potrzeby szacunku i uznania". Nie widziałem tam "potrzeby krytyki"... Pozdrawiam i polecam mniej strzępić język...
"O czwartej czterdzieści osiem
gdy odwiedzi mnie desperacja
powieszę się
wsłuchana w oddech Osoby, którą kocham"
Sarah Kane - 4.48 Psychosis

Moje Depesze - czytajcie, oceniajcie, komentujcie!

rafee Młody aktywista

0

03.03.2009, 21:54    #6
Dzieło Man_iaca, w księgarni może znajdziesz Piotrze Sebastianie
jestem idiotą, ale wykształconym idiotą

Głosik Krzewiciel myśli rewolucyjnej

0

03.03.2009, 22:10    #7

rafee napisał:

Dzieło Man_iaca, w księgarni może znajdziesz Piotrze Sebastianie

nie prędko, o ile wogóle poza tym oimw jego opowiadanie/a będą miały z FM-em niewiele wspólnego

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.03.2009, 22:11

Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Grupa: Ekspert

0

05.03.2009, 22:20    #8
Znalazłem chwilę na przeczytanie i nie żałuję :) Powiem Ci, że ogólnie od opków trzymam się z daleka, po prostu nie przepadam za czytaniem długich tekstów na ekranie monitora. Jednak wiedziałem, że twój opek to będzie coś z wyższej półki i nie zawiodłem się :) Z niecierpliwością czekam na kolejną część!
myspace.com/marneszanse

Piotr Sebastian Młody aktywista

0

06.03.2009, 09:36    #9

Reaper napisał:

Z niecierpliwością czekam na kolejną część!

To co prawda tylko pilot. Nie wiedziałem jak tego typu opowieść będzie przyjęta. Chciałem najpierw zobaczyć jaki będzie odbiór i kontynuować dopiero wtedy jeżeli będzie pozytywny odzew. Widząc jednak tak ciepłe przyjęcie oczywiście będzie kontynuacja.
Niebawem...

err Partyzant

0

06.03.2009, 11:54    #10
[quote2=Piotr Sebastian]To co prawda tylko pilot. Nie wiedziałem jak tego typu opowieść będzie przyjęta. Chciałem najpierw zobaczyć jaki będzie odbiór i kontynuować dopiero wtedy jeżeli będzie pozytywny odzew. Widząc jednak tak ciepłe przyjęcie oczywiście będzie kontynuacja.
Niebawem...[/quote2]
I na kontynuację - myślę, że wolno mi wyrazić się za ogół - wszyscy czekamy z niecierpliwością.

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

Najnowsze posty

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2018 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.