W FM 2012 nie wgrywają się kitspaki. Wgrał się skin, a koszulek i herbów nie widać. W FM 2009 gdzie było do wyboru zainstalować w steam lub na telefon było to samo gdy instalowałem przez steam, ale pomogła instalacja poza steam. jest katalog domyślny w moich dokumentach, niby wszystko, jak w poprzednich częściach a herbów brak. Można coś z tym zrobić?

Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty