FM zainstalowany przez steam NIE uruchamia się offline.
jakieś propozycje?
wyjeżdżam na działkę, chcę pograć, a nie mogę..
(posiadam wersję pudełkową)
jakieś propozycje?
wyjeżdżam na działkę, chcę pograć, a nie mogę..
(posiadam wersję pudełkową)


Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty