Mowa o 12-ce, jak rozumiem? Byłbym chętny, chociaż nigdy nie grałem online(może nawet przebolałbym tego STEAMA). 2,4MB/s Netii
bywa, ze mnie rozłacza sporadycznie.
EDIT, tylko rozumiem, ze Wisełka byłaby już zaklepana?
bywa, ze mnie rozłacza sporadycznie.EDIT, tylko rozumiem, ze Wisełka byłaby już zaklepana?

Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty