[quote=Pucek]Nie chodzi mi na razie o grę konkretnym zespołem tylko o 30 minutowy test, w którym sprawdzimy czy to możliwe i jak to działa
[/quote]
no to jak najbardziej, przez steam?
[/quote]no to jak najbardziej, przez steam?
[/quote]
Ale ok, mogę na 60% potwierdzić swoją obecność jutro. Dwa pytania, niezbędne słuchawki? Rozgrywka przez STEAM(krótka piłka z powodów ideologicznych nie mam zamiaru wspierać działalności tej korporacji)
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
0 online, w tym 0 zalogowanych, gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty