niestety musisz jakoś przebrnąć przez ściąganie ze Steam, tak samo było w FM 12 ... mnie też to za bardzo na ręke nie jest bo mam internet z Blueconnect, gdzie jest limit miesięczny i tak muszę czekać do 24 żeby nie zmarnować1/3 mojego limitu.
Tylko, że jak już się wszystko pościąga gra przez Steam wydaje się przyjemniejsza niż w wersji CD .... chociażby z powodu osiągnięć(moim zdaniem dodają smaczku)
PS. Później połączenie jest potrzebne tylko do odpalenia gry, jak już wskoczy do ekranu startowego można się spokojnie rozłączyć z netem i cieszyć się grą.
Najnowsze posty