Wyniki wyszukiwania dla: steam

Strona

 moldovan Partyzant

Postów: 122
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
06.11.2012 00:29    #2181     Sufler - Edytor - jak wczytać pliki?
edytor się ściąga poprzez steama

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
06.11.2012 00:22    #2182     Sufler - Porady do gry - Błąd po wyjściu z gry
Też tak czasem mam, głównie jak uruchamiam FM z ikonki na pulpicie, gdy uruchamiam go ze steama tego błędu nie ma. Nie przejmuj się tym, to nic ważnego, od poprostu coś się Windowsowi nie podoba :)

 Chod Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 1226
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.06.2009
Poziom ostrzeżeń: 0
Z platformy Steam jak kupisz klucz :)
#TeamTyniec

 geforcPL Partyzant

Postów: 152
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.09.2010
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
05.11.2012 23:47    #2184     Sufler - Porady do gry - Błąd po wyjściu z gry
Witam, odkąd mam tego Fma 13 to po wyjściu z gry pojawia się ten błąd :

http://img84(...)hgjo.jpg

gra jest zaktualizowana, pliki sprawdzone w spójności w steamie... a i tak to się pojawia...

 Mar1992 Przodownik pracy

Postów: 1637
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.12.2008
Skąd: Budzyń
Poziom ostrzeżeń: 0
05.11.2012 21:30    #2185     Sufler - Edytor - gdzie jest edytor??
Steam->Biblioteka->Wszystkie gry->Narzędzia

 n0rek Partyzant

Postów: 18
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2010
Poziom ostrzeżeń: 0
pytanie: kupujac fm'a w wersji box instaluje i gra sie dalej poprzez Steam"a?

 katalonczyk9 Partyzant

Postów: 10
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.10.2012
Skąd: Chojna
Poziom ostrzeżeń: 0
05.11.2012 19:26    #2187     Sufler - Edytor - jak wczytać pliki?
Przyłączam się do pytania. W zakładce tools w steam-ie nie mam nigdzie edytora do fm 2013. Jest tylko do 2012

 Peps Partyzant

Postów: 79
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2010
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
"do aktywacji wymagane jest połączenie z internetem oraz darmowe konto w systemie steam" <- niestety, mi też się to nie podoba, że aby pograć trzeba mieć połączenie z internetem. Paranoja jakby nie było. Mam laptopa, chodzić mogę z nim nawet po lesie, a pograć już nie.

 siimoon Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2003
Skąd: Ruda Slaska
Poziom ostrzeżeń: 0
niestety musisz jakoś przebrnąć przez ściąganie ze Steam, tak samo było w FM 12 ... mnie też to za bardzo na ręke nie jest bo mam internet z Blueconnect, gdzie jest limit miesięczny i tak muszę czekać do 24 żeby nie zmarnować1/3 mojego limitu.
Tylko, że jak już się wszystko pościąga gra przez Steam wydaje się przyjemniejsza niż w wersji CD .... chociażby z powodu osiągnięć(moim zdaniem dodają smaczku)
PS. Później połączenie jest potrzebne tylko do odpalenia gry, jak już wskoczy do ekranu startowego można się spokojnie rozłączyć z netem i cieszyć się grą.

 Fley79 Partyzant

Postów: 44
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Mostki
Poziom ostrzeżeń: 0
Ale jak wkładam płytkę to odpala się tylko setup steamu, jak go zainstaluję to nie mam żadnego folderu z grą, a jak wejde do steama to on chce ściągac ok 2GB więc nie wiem czy to jest mała aktualizacja:) proszę o pomoc

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution