[quote="sram_na_redaktora"][quote="rakowiec89"][quote="marianFCB"]a skąd pobrać tego hotfixa ???[/quote]
Najpierw kup grę, później odpal steam'a, automatycznie pobierze się łatka/hotfix, następnie wchodząc w grę, będziesz miał automatycznie wgranego nowego patch'a. Najważniejsze, jest to, że musisz kupić grę.[/quote]
A czy ty musisz tak fisiować? Nie kazdego stać na kupno orginału....[/quote]
Oczywiście, że nie każdego, tutaj nie chodzi o to. Problem jest w tym, iż znajdujemy się na oficjalnej stronie gry w Polsce, a tutaj jedyną odpowiedzią na zadane wcześniej pytanie, jest kupno gry. Były tysiące tematów na ten temat, więc po co pisać o tym samym, jak ludzie są na pewno świadomi, że w tym miejscu pomocy/odpowiedzi na takie pytania nie otrzymają. Chociaż, pojawiają się osoby, które tego nie dostrzegają.
Najnowsze posty