Wyniki wyszukiwania dla: steam

Strona

 rotor219 Partyzant

Postów: 45
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.07.2011
Skąd: Podhale
Poziom ostrzeżeń: 0
11.11.2012 17:29    #2111     Sufler - Inne - Football Manager na trzech komputerach.
A czy jest taka możliwość:
Składamy się [np. 5 osób] po ileś tam złotych, kupujemy klucz i po kolei instalujemy. Jak wszyscy zainstalują grę to ja [główna osoba] zmieniam hasło do konta steam. Czy te 4 osoby będą mogły uruchomić FM?

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
11.11.2012 15:38    #2112     Sufler - Inne - Klucz steam allegro
Nie mogłem edytować postu już któryś kolejny raz - to wiadomość do administracji...więc piszę nowy post

Edit

Oczywiście że na jednym koncie Steam może offline zalogować się i tysiąc osób tylko musi znać kod weryfikacyjny Steam który podaje ci sprzedający - stąd tanie klucze na Allegro za 20zł bez możliwości gry online...feler takiego klucza jest taki że konto może zostać zbanowane,a także: jeśli gościa nie ma w danej chwili np. na gg,a nie masz kodu weryfikacyjnego Steam to nie zalogujesz się i musisz czekać na tego kolesia żeby ci podał kod (za np. miesiąc czy dwa koleś zapomni o kupujących bo wyda kasę która zarobił i kupujący takie konto będzie miał lipę,ponieważ nie będzie mógł się zalogować;p)...hasło możesz zmienić ale kupujący który pierwszy rejestrował cd key może odzyskać konto poprzez support Steam (często sprzedający zastrzega że nie można zmieniać hasła i loginu)...pzdr :P

 konrwaw Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 816
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.01.2007
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
11.11.2012 15:08    #2113     Sufler - Inne - Klucz steam allegro
[quote="skazi"][quote="sebastiano399"]Koleś kupuję pewnie jedną płytę -> zakłada konto na Steam -> a potem sprzedaje np. 30 osobom te same dane. Policzmy: gra max 129, jeden klucz 20, razy 30 kupujących = 600, niezła przebitka. Tylko on zna dane na STEAM i nie ma możliwości żeby ktoś z kupujących je zmienił. Tak mi się wydaje, że ten proceder wygląda. Co Wy o tym sądzicie?[/quote]
Poniosła Cię chyba fantazja, jakoś nie chce mi się wierzyć że na dane konto można się zalogować z kilku komputerów w tym samym czasie. Klucze są legalne (oczywiście mówię o tych w normalnych cenach a nie po 20zł) i raczej kupione przez steam, a dla czego są tańsze niż wersja pudełkowa to chyba oczywiste. Kupowałem tak FM 2012 i wszystko hula jak trzeba, jak FM 2013 trochę stanieje i go połatają to też klucz kupię na allegro.[/quote]

Oczywiście że na jednym koncie Steam może offline zalogować się i tysiąc osób tylko musi znać kod weryfikacyjny Steam który podaje ci sprzedający - stąd tanie klucze na Allegro za 20zł bez możliwości gry online...feler takiego klucza jest taki że konto może zostać zablokowane i jeśli gościa nie ma w danej chwili np. na gg,a nie masz kodu weryfikacyjnego Steam to nie zalogujesz się i musisz czekać na tego kolesia żeby ci podał kod...hasło możesz zmienić ale kupujący który pierwszy rejestrował cd key moze odzyskac konto poprzez support Steam(często sprzedajacy zastrzega ze nie mozna zmieniac ani hasła ani loginu)...pzdr

 fanki82 Partyzant

Postów: 50
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2006
Skąd: Ruda Slaska
Poziom ostrzeżeń: 0
10.11.2012 15:27    #2114     Sufler - Gra przez sieć - Turniej FM 2013
też jestem chętny biore Arsenal
nick steam bRowaR

 sqter Partyzant

Postów: 183
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.11.2012
Skąd: Bydgoszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
10.11.2012 08:29    #2115     Football Manager - Ogólna dyskusja - SYN WYGENEROWANY
Cześć
Mam takie pytanie kupiłem w grze w SKLEPie przez STEAMa opcję SYN WYGENEROWANY
I powiedźcie mi na czym to polega ?
Gdzie mogę go wygenerować czy gdzie mogę go znaleźć ?
Czy muszę zaczynać od nowa grę czy za jakiś czas mi się pojawi mój potomek w składzie ?

 edminen Partyzant

Postów: 12
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.11.2012
Skąd: Kielce
Poziom ostrzeżeń: 0
09.11.2012 23:12    #2116     Sufler - Porady do gry - crash dump FM 13
Tak mam wersje 13.1.2 , najnowszą aktualizację ze steama też posiadam. Crashe występują podczas zwyczajnego "upływu dni" lub upływu dni "podczas urlopu", Pisałem do cd projekt, wysyłali mi instrukcje co mam robić ale nic nie pomogło. Zaznaczam że mam oryginał fm 13 a na innych grach crashe się nie zdarzają. Tylko w mojej ulubionej grze :/ już nie wiem co począć...

 Fanatyk27 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 19.10.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
Ja mam ten sam problem, nie mam FM 2013 w bibliotece STEAM(kupowalem przez cmrev) nie moge ani zainstalowac ani tez pobrac na nowo, nie bede przecież placil drugi raz.

edit//

wpisalem po raz enty klucz i chyba bedzie ok, pobiera sie 300mb,byc moze aktualizacja, zobaczymy c czy zadziala.

 lazinho Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
09.11.2012 21:59    #2118     Sufler - Gra przez sieć - Turniej FM 2013
nick ze steama: kocur, gg 7135829, Benfica

 kusy9 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
Ja kupiłem za 89zl klucz z allegro na steam i wszystko pięknie działa polecam

 moldovan Partyzant

Postów: 122
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.04.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
@Puchacz293 - będzie mógł grać na TWOIM steamie

@durrr1b - czyli najgorsze przede mną ? :D

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution