Wyniki wyszukiwania dla: steam

Strona

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
Zrób tak jak napisałem i wszelkie problemy tego typu Cie ominą :) Steam podczas gry w FM ciągle w trybie OFFLINE. Szczerze powiedziawszy, z takim problemem jak Twoj spotykam się pierwszy raz.

 Pats Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
Nie czaisz? Już tłumaczę.
Wezmę pod uwagę karierę, którą zacząłem Piastem, ale zawsze to się zdarzało. Włączyłem grę, będąc na Steamie cały czas online. Zagrałem trzy mecze, fajnie mi się grało, zacząłem grać czwarty. W trakcie meczu poszedł mi internet, i nie mogłem go już włączyć, co wiązało się z zamknięciem gry i wyłączeniem komputera. Jako, że trudny mecz wygrałem, zapisałem grę jak już internetu nie było. Gdy włączyłem grę, i chciałem wczytać to, to miałem informację, że już ostatni save nie istnieje. Tak zawsze działo się, gdy musiałem tak robić. Ale jeśli jest na to taki sposób, ok, spróbuję, dzięki.

 Dumlas Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.02.2011
Skąd: Knurów
Poziom ostrzeżeń: 0
13.11.2012 21:02    #2103     Sufler - Porady do gry - Steam nie łączy się z siecią
Wczoraj grałem normalnie a dziś wyskakuje błąd o treści : Nie można nawiązać połączenia z siecią Steam. Tryb offline jest niedostępny,ponieważ na tym komputerze nie zapisano informacji o koncie.
Nie będziesz mógł używać Steam,dopóki nie uda się połączyć ponownie z siecią Steam.
WIe ktoś o co chodzi?

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
Troszke nie czaje. Save jest zapisywany standardowo w Moje dokumenty\Sports Interactive\Football Manager 2013\games. Problem z Twoim internetem można rozwiązać w prosty sposób. Uruchom Steam i przejdź do trybu offline. Następnie uruchom gre. Wtedy możesz grać w FM nawet bez neta. Przy każdym uruchomieniu Steam będzie pytał czy przejść do trybu online, wtedy wciskasz tylko baton aby pozostać w trybie offline i cyka:) Jeden szczegół. W trybie offline nię będziesz wiedział czy dostępna jest aktualizacja do FM, więc, raz na jakiś czas możesz uruchomić Steam w trybie online aby sprawdzić czy jest nowy patch, po czym przejść ponownie w tryb offline.

 Pats Partyzant

Postów: 26
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.02.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
Czy jest jakiś sposób, aby save nie był zapisywany w plikach Steam (a więc potrzebny do tego internet), a normalnie jakoś? Bo mam tak zajebisty internet, że czasem podczas meczu rozłącza, i aby ponownie włączyć, to muszę uruchomić ponownie komputer. A wtedy gdy zapisuję, i wchodzę ponownie jak już mam neta, to nie można wczytać gry. Tak miałem teraz, przyjemnie mi się grało Piastem,, podczas meczu w którym dobrze mi szło, rozłączyło się i już po savie. Jeśli nie ma innej możliwości, to nie ma sensu w ogóle grać, to niewiadomo kiedy mi się rozłączy i czy jest sens starania się .

 michaspz Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2012
Skąd: Poznań
Poziom ostrzeżeń: 0
Witam!
Jako, że miałem kilkudniową przerwę odpaliłem dziś Steama i ten pobrał nowy dodatek do gry. Poza tym wgrałem dziś loga i koszulki z linków podanych na stronie. Nie jest to mój pierwszy kontakt z FM-em więc wątpię bym zrobił coś źle. Aczkolwiek gdy odpaliłem save z Lecha gra działa jakiś jeden dzień, nagle zacina się, gdy wychodzę do Windowsa i włączam ją ponownie z paska zadań jest już czarny obraz.
Nowej gry również nie mogę rozpocząć, gra zacina się przy momencie wyboru klubu. Zanim patch został zainstalowany gra działała prawidłowo.
Czy ktoś ma podobny przypadek?
Coraz bardziej zaczynam żałować, że kupiłem FM-a...
Z managerskim pozdrowieniem,
Michał

 roma87 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 13.11.2012
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
Siema a ja kupilem dzis FM13 i wpisuje kod w steam ten kod produktu i caly czas wyskakuje ze sie nie zgadza dlaczego co mam zrobic?? a klucz jest zapisany na ksiazeczce instalacyjnej ktora byla w opakowaniu pomocy:(

 user2012 Partyzant

Postów: 3
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.10.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
12.11.2012 20:35    #2108     Inne - Gry i komputery - Gry z zagranicy na steam
Witam mam pytanie czy jak kupie np. Football manager lub tez inna gre w innym kraju niz Polska to na steamie bedzie ona chodzila normalnie po polsku? dzieki i pozdro

 szwedu Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2011
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
Czy fakt posiadania loga klubu tylko w rozmiarze normal i wpis w pliku config tylko w tym katalogu może być przyczyną nie wyświetlania logo wcale?
Jeśli nie, to gdzie (w jakim katalogu) powinien znaleźć się plik config i moje logo, żeby działało? (fm2010 steam). mam pliki w katalogu c:/users/documents/steam/sportsinteractive/footballmanager2010 i tam w graphics... oraz na d:/gry/steam/steamaps/mojanazwaużytkownikasteam/footballmanager2010/graphics...

 szwedu Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2011
Skąd: Opole
Poziom ostrzeżeń: 0
Jaka jest oficjalna struktura katalogów z danymi i plikami config w fm2010 zainstalowanym przez Steama?
Czy on bierze dane ze steamapps/ czy users/documents/sportsinteractive/footballmanager2010/ ?
Pytam bo mam mega bałagan. Próbowałem modyfikować configi z twarzami i działa, ale logo mojego klubu już nie chce działać :(
Zapewne mam różne wersje pliku config w różnych katalogach i chciałbym to uporządkować.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution