Wyniki wyszukiwania dla: steam

Strona

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
07.12.2012 03:05    #1971     Sufler - Porady do gry - Ogólnie gra :(
Kilka błędów które znalazłem w grze, które możliwe że zostały już naprawione ale istniały:

- napastnicy rywala wchodzący jak w masło w moją obronę(tylko na początku grania; obecnie się to uspokoiło)
- robiąc notatkę i klikając w taki kwadracik-odnośnik do niej- wyskakuje xml parsing ale wystarczy zaakceptować i gra się dalej
- błędy ze statystykami: http://www.cmrev(...)___.html
- tłumaczenie tekstów informacji związanych z wykupieniem piłkarza przez naszego asystenta: http://www.cmrev(...)nt_.html
- teraz jeszcze znalazłem błąd pomocy w wyborze składu. Jeśli mając zawodników w 11 meczowej zmienię taktykę anuluję wybór piłkarzy i poproszę o pomoc to asystent przyporządkowuje graczy do pozycji z poprzedniego ustawienia i tym oto sposobem obrońca gra np. na ataku a pomocnik w środku obrony;
- w ważnych spotkaniach pucharowych kontuzyjność wzrasta do poziomu 2-4 kontuzji na mecz, w ostatnim spotkaniu z Boltonem już nie było kontuzji więc albo pomogła łatka albo zmniejszenie intensywności treningu tygodniowego czy też przedmeczowej rozgrzewki.
- wkurza też eksportowanie skrótów meczowych(4 minuty meczu ściągały się około 1.5 godziny jak nie dłużej). Może wina kompa ale no nie wiem, drobna przesada z tym oczekiwaniem. Potem jeszcze wrzucenie przez FM na YT to w ogóle paranoja. Pasek postępu w ogóle nie idzie do przodu gdy mam FM zminimalizowanego(ma ktoś pomysł czy da się to jakoś w systemie ustawić, np. żeby więcej pamięci szło do programów działających w tle i czy to w ogóle pomoże?) co do paska postępu mogliby chociaż napisać ile już jest % eksportowania pliku.
- rozmowy z piłkarzami są dosyć dziwne, powtarzalność konferencji;
- brak w oficjalnej grze oficjalnych herbów ale tu z pomocą przychodzą fani gry więc spoko :)
- 5 sekund czekania na to aż komp wyłapie, że chcę przesunąć zawodnika na inną pozycję i mi go dopiero wybiera a także 5 sekund od opuszczeniu LPM zamieniają się pozycje 2 piłkarzy ze sobą;
- wygrywając w lidze w miesiącu 8/8 meczów nie zostaję managerem miesiąca bo rywal wygrał 3/3 spotkania albo ja mam w miesiącu staty 7-1-0 a on 4-0-0 i jest niby lepszy
W 2011 było jeszcze lepiej, bo manago roku był ten trener, który wygrał baraże o awans(walka zespołów z miejsc 2-5) a nie ten, który wygrał całą ligę i bezpośrednio awansował z 1 miejsca<patologia>. Zobaczę jak będzie w tym FM'ie.
- włączając Steam'a kombinacją SHIFT+TAB w grze i przewijając suwak w dół często mruga mi wyszukiwarka ta wbudowana w grę i wywala do ekranu gry. Na początku jak łączyłem się z FB żeby wrzucić jakąś notatkę z FM'a wyłączało mi WiFi w laptopie. -.-
-reprezentacja Polski na starcie ma taki oto skład: http://www.cmrev(...)014.html

Chyba "tylko" tyle mnie irytuje w obecnej grze; może jak skończę sezon to okaże się, że kluby nie przedłużają kontraktów ze swoimi podstawowymi piłkarzami co zniszczy realizm gry a tak chyba jest OK.

Na sam koniec dla niedowiarków wrzucam filmik ze skrótami dobrej gry defensywnej(mam nadzieję, że jakość jest chociaż średnia):
http://www.youtu(...)youtu.be

Pozdrawiam

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
06.12.2012 21:11    #1972     Sufler - Inne - Save
Gra oryginalna? Sprawdź spójność plików w steam.

 Blazfm Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.11.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
Nie wiem, ja tam na obronę nie narzekam, w tym sezonie miałem praktycznie najmniej straconych goli ;)

http://cloud(...)552B0F2/

 Kleyo Ekspert

Postów: 1842
Grupa: Moderator
Dołączył: 18.04.2007
Skąd: Brenna
Poziom ostrzeżeń: 0
05.12.2012 16:04    #1974     Football Manager - Ogólna dyskusja - BRAK UAKTUALNIENIA
Ale co tu do pomagania, włączasz Steam, przechodzisz w tryb Online i automatycznie pobiera. Jeśli nic nie pobiera to znaczy, że gra jest już zaktualizowana.

UWAGA - baza danych do wyboru po rozpoczęciu gry na najnowszym patchu to nadal 13.0.0
"Błędów nie popełnie tylko ten, kto nic nie robi" - Theodo­re Roose­velt

 Kubus91 Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.12.2012
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
05.12.2012 15:53    #1975     Football Manager - Ogólna dyskusja - BRAK UAKTUALNIENIA
Wejdź w steama--->biblioteka--->ppm na football manager 2013 z listy po lewej stronie--->właściwości--->pliki lokalne--->sprawdź spójność plików gry. Następnie wyłącz steama, włącz ponownie i odpal FMa. System powinien sam zaktualizować Ci grę.

 huntelaar Partyzant

Postów: 113
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
A jeżeli chodzi o wszystkie bugi/ błędy silnika itp są już wszystkie wyeliminowane przez update steam ? Jak się ma gra online w tym FM? Najważniejsze pytanie to Czy da się grać na mobilnym necie online w tego managerka i na jakiej zasadzie się to odbywa? To jest coś takiego " O wezmę Real Madryt a ktoś chce grać klubem z ekstraklasy to już jest na straconej pozycji czy jakoś inaczej to działa. Przepraszam za moją niewiedzę ale nie śledziłem w ogóle nowinek związanych z tą odsłoną gry.

Pozdrawiam

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
05.12.2012 14:32    #1977     Football Manager - Ogólna dyskusja - BRAK UAKTUALNIENIA
Ja mam cały czas wersje gry 13.1.0 czyli że steam nie ściągnął mi tego najnowszego patcha ?

 wiewi91 Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.09.2009
Skąd: Szczecin
Poziom ostrzeżeń: 0
05.12.2012 12:08    #1978     Sufler - Problemy techniczne - Problem z instalacja FM 13
Przed chwila kupilem FM 13 i nie mogę go zainstalowac. Nie odpala mi sie Autostart a w folderach nie ma zadnych plikow zeby go odpalic tylko steam

 jembudyn Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
03.12.2012 22:25    #1979     Football Manager - Ogólna dyskusja - BRAK UAKTUALNIENIA
no chodziło mi o 13.0.0 sorry. No ale te najnowsze uaktualnienia miały być pobierane przez Steam automatycznie

 jembudyn Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 03.12.2012
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
03.12.2012 21:57    #1980     Football Manager - Ogólna dyskusja - BRAK UAKTUALNIENIA
Witam,
Mam problem polegający na tym, iż steam automatycznie nie zainstalował mi up date'a.
Macie pomysły jak sobie z tym poradzić?
Ciągle gram na bazie danych 1.0
Z góry dzięki za pomoc!

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution