Wyniki wyszukiwania dla: steam

Strona

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
08.12.2012 15:16    #1961     Football Manager - Ogólna dyskusja - Punktacja managera
Dobre to jest!!
Mam pozycję 107804. Za co są przyznawane te pkt?
Wchodzisz w tablica wyników pokaż siebie i masz zaznaczone niebieskim kolorem twój login i klub.

Przy okazji zapytam, o co chodzi w tym rankingu: http://steam(...)s/120624
I jak się odnaleźć na nich? Tzn. potrafię kliknąć pokaż ranking dla siebie i znajomych, ale chodzi mi o te rankingi typu 'leaderboard challenge 1 129373' jak się na nie dostać?

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
08.12.2012 00:39    #1962     Football Manager - Ogólna dyskusja - Jak w to grać?
Steam --> PPM na FM13-->Właściwości-->Ogólne--->Stwórz skrót na pulpicie

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
@Guezmir
przeglądarkę masz również w grze przez Steama :)
kliknij SHIFT + TAB

 Komorowski666 Wróg ludu

Postów: 9
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2012
Skąd: Pałac Prezydencki
Poziom ostrzeżeń: 3
07.12.2012 16:35    #1964     Sufler - Problemy techniczne - Gra w FM 2013 po LANie
Siema, mamy z bratem następujący problem. Oboje posiadamy oryginalne egzemplarze FMa 13 i chcieliśmy zagrać we dwóch przez sieć. No i zaczęło się. Mamy te same wersje gry, te same dodatki, wszystko się zgadza. Ja na laptopie, brat na stacjonarnym kompie. Odpalamy swoje konta Steam, wszystko jest OK. Wczytuje grę z monstrualną bazą danych (piłkarze z całego świata i sporo lig - ja tworze serwer). Brat u siebie widzi grę sieciową, widzi mój serwer i dołącza się i tu wyskakuje problem, na poziomie dodania swojego menadżera wyskakuje crash dump. Identycznie jak w przypadku FMa 12 - też załączyłem tak wielką bazę danych i stworzyłem grę sieciową, przy dodawaniu menadżera brata identycznie coś się zesrało i wyskoczył crash dump. Mam świetnego kompa wszystko śmiga, stawiając serwer to ja obciążam swoją maszynę więc problem na pewno nie leży w kompie. Podejrzewamy, że to wina mechaniki Steama, który nie ogarnia tak wielkiej bazy danych w grze sieciowej.

Teraz pytanie: czy da się odpalić Steama w trybie offline na dwóch kompach i połączyć w FM 13 za pomocą starego dobrego LANu. Teraz przy takim układzie wysrywa znowu błąd, że nie ma połączenia z siecią i nie można wejść do gier sieciowych. Czy da się to obejść i zobaczyć czy gra pójdzie nam na LANie. Widocznie Steam nie skumał tematu :/ Jest to irytujące, bo zależy nam na zagraniu dokładnie sejwa z taką bazą danych. Ma ktoś jakieś propozycje? Jeśli ktoś ma lepszy kontakt z SI (może admini) mogliby podpytać o co może chodzić. Wersje gry są identyczne wszystko ładnie się zgadza oprócz tej obsranej crash dupy

 myfunnygame Żołnierz frontu ideologicznego

Postów: 2972
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2012
Skąd: Katowice
Poziom ostrzeżeń: 0
07.12.2012 14:04    #1965     Sufler - Porady do gry - Budżet Płac
Biblioteka--> PPM na grze--> Właściwości-->Pliki Lokalne-->Przeglądaj pliki lokalne

i wchodzisz do mniej więcej takiego katalogu: D:\MANAGER2013\steamapps\common\Football Manager 2013\data\updates

 lufcPL Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
07.12.2012 12:30    #1966     Football Manager - Ogólna dyskusja - Błąd w frekwencji
Witam. Mam mały problem. Gram w FM2013 w II lidze wschodniej Siarka Tarnobrzeg na dodatku do polskiej ligi: "CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0". W przyszłości chciałby, prowadzić Górnik Zabrze i właśnie tej drużyny dotyczy moje pytanie. Otóż w Zabrzu w grze i realu rozbudowywany jest stadion aktualnie w grze jest na 24.000 i na razie tak zostanie, tylko jest problem z frekwencją, średnio przchodzi kolo 4000-5000 kibicow na mecz, oczywiście wiadomo, że jest to strasznie zaniżone, tak naprawdę zanim stadion był rozbudowywany przy pojemności 13 000 prawie zawsze było blisko kompletu. Moje pytanie brzmi jak zmienić ten błąd? Ściągnąłem edytor przez steam, ale po zmianie frekfencji w edytorze na właściwą nic sie nie zmienia dodam, że nie zaczynam gry od nowa, gram dalej na swoim save. A może ktoś gra bez dodatku polskiej ligi CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0 i nie ma tego błędu z frekwencją na górniku? A nie chciałbym zaczynać gry od nowa. Również jak by ktoś mógł sprawdzić u siebie w grze jaką górnik miał frekwencje powiedzmy w ostatnich dwóch meczach u siebie po rozbudowie stadionu na czyli po 1.04.2013. Proszę was o pomoc w tym temacie.

 chinczol Młody aktywista

Postów: 456
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.08.2011
Skąd: Kałęczynek
Poziom ostrzeżeń: 0
07.12.2012 11:18    #1967     Sufler - Inne - Wersja pudełkowa
Będziesz mógł normalnie ściągnąć ze steama :)

 m17essi Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2006
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
07.12.2012 11:15    #1968     Sufler - Inne - Wersja pudełkowa
Witam mam pytanie czy do wersji pudełkowej będzie mi potrzebny CD-ROM, czy też będę mógł ściągnąć grę za steama?

 m17essi Partyzant

Postów: 84
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.10.2006
Skąd: Lublin
Poziom ostrzeżeń: 0
07.12.2012 10:17    #1969     Football Manager - Ogólna dyskusja - Jak w to grać?
Witam mam pytanie czy do wersji pudełkowej będzie mi potrzebny CD-ROM, czy też będę mógł ściągnąć grę za steama?

 lufcPL Partyzant

Postów: 28
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.12.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
07.12.2012 09:55    #1970     Sufler - Edytor - Fm 2013 edytowanie
Witam. Mam mały problem. Gram w FM2013 w II lidze wschodniej Siarka Tarnobrzeg na dodatku do polskiej ligi: "CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0". W przyszłości chciałby, prowadzić Górnik Zabrze i właśnie tej drużyny dotyczy moje pytanie. Otóż w Zabrzu w grze i realu rozbudowywany jest stadion aktualnie w grze jest na 24.000 i na razie tak zostanie, tylko jest problem z frekwencją, średnio przchodzi kolo 4000-5000 kibicow na mecz, oczywiście wiadomo, że jest to strasznie zaniżone, tak naprawdę zanim stadion był rozbudowywany przy pojemności 13000 prawie zawsze było blisko kompletu. Moje pytanie brzmi jak zmienić ten błąd? Ściągnąłem edytor przez steam, ale po zmianie frekfencji w edytorze na właściwą nic sie nie zmienia dodam, że nie zaczynam gry od nowa, gram dalej na swoim save. A może ktoś gra bez dodatku polskiej ligi CM Revolution Polska Liga Update 2013 v1.0 i nie ma tego błędu z frekwencją na górniku? A nie chciałbym zaczynać gry od nowa. Proszę was o pomoc w tym temacie.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution