nie kłamię, mam steama, w ustawieniach mam by automatycznie aktualizowało, jak mi podpowiadali ale nic nie pobiera, skoro nie pobiera to próbuję pobrać poza steam'em by móc pograć, faktycznie nie mam oryginału nie bd kłamał, ale grać lubię jak wielu z nas, dlatego dopytuję o różne sposoby uruchoienia fm'a. od 3 tygodni śledzę dyskusje i pytam o rozwiązanie i d tej pory nie udało mi się zrobić, próbowałem na wiele sposobów

Jakbyś miał to byś bardziej szukał wiadomości co zrobić by steam Ci pobrał, a nie gdzie go można pobrać BEZ steama
Pozdrawiam
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty