Witam!
Mam problem, właściwie to bardzo duży problem. Chciałbym sobie pograć w fma 2012, ale ciągle mam problem z crashdumpem. Rok temu kupiłem Fm`a. Zainstalowałem z płyty, no i wszystko działało pięknie. Pograłem trochę i potem gra mi się znudziła. Gdy postanowiłem powrócić do gry pojawił się ten błąd. Próbowałem już wszystkiego. Odinstalowałem fma i steam, i zainstalowałem na nowo, ale to nic nie pomaga. Dziś postanowiłem sprawdzić czy wszystkie fmy tak reagują u mnie, więc ściągnąłem fm2013 z neta, działa, hmm... tzn. odpala się, a to już jest sukces. Może wiecie co może być tym problemem ? Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.
Mam problem, właściwie to bardzo duży problem. Chciałbym sobie pograć w fma 2012, ale ciągle mam problem z crashdumpem. Rok temu kupiłem Fm`a. Zainstalowałem z płyty, no i wszystko działało pięknie. Pograłem trochę i potem gra mi się znudziła. Gdy postanowiłem powrócić do gry pojawił się ten błąd. Próbowałem już wszystkiego. Odinstalowałem fma i steam, i zainstalowałem na nowo, ale to nic nie pomaga. Dziś postanowiłem sprawdzić czy wszystkie fmy tak reagują u mnie, więc ściągnąłem fm2013 z neta, działa, hmm... tzn. odpala się, a to już jest sukces. Może wiecie co może być tym problemem ? Proszę o pomoc.
Pozdrawiam.


Kupiłem FM2012 rok temu, zainstalowałem grę i wszystko ładnie działało, żadnych crashów , nic. Dopiero gdy próbowałem odpalić grę kilka dni temu przy uruchamianiu pojawił się crash dump. Nie wiem o co chodzi. Nie znam się na tym, ale próbowałem już ściągać grę na nowo, nic nie pomogło, ciągle to samo, teraz instaluję steama na nowo, ale wątpię czy to pomoże. Napisałem też dzisiaj do supportu jakiegoś (nie pamiętam czy to było SEGA czy si games), ale jeszcze czekam na odpowiedź. Może wiecie co można z tym zrobić ?
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty