Wyglada to tak:
Kupujesz , kontaktujesz sie z gosciem, przesyla ci pasy do konta steam z ktorego sciagasz gre.
Jak juz sciagniesz i wszystko bedzie ok musisz przejsc w tryb offline, wtedy gosciu zmienia pasy ;]
Gra dziala ok, ale gdy wyjdzie nowy update to go nie sciagniesz (drak dostepu do konta),
a przejscie w tryb online bez hasla do konta rowna sie koniec z graniem ;]
Kupujesz , kontaktujesz sie z gosciem, przesyla ci pasy do konta steam z ktorego sciagasz gre.
Jak juz sciagniesz i wszystko bedzie ok musisz przejsc w tryb offline, wtedy gosciu zmienia pasy ;]
Gra dziala ok, ale gdy wyjdzie nowy update to go nie sciagniesz (drak dostepu do konta),
a przejscie w tryb online bez hasla do konta rowna sie koniec z graniem ;]

ogólnie polecam, bo gra tak czy siak nie jest "bombowa" więc lepiej zapłacić tą dyche i mieć oryginała niż stówę i się wkurzać, że się przepłaciło.
[/quote]
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty