Wyniki wyszukiwania dla: steam

Strona

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
07.04.2013 22:28    #1631     Football Manager - Ogólna dyskusja - problem!
Jak chcę wczytać grę albo zacząć od nowa to pokazuje mi się takie coś
Runtime Error !
Program: ...iles\Steam\steamapps\common\Football Manager 2013\fm.exe
Co to ma być?!

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
07.04.2013 21:56    #1632     Football Manager - Ogólna dyskusja - problem!
Jak chcę wczytać grę albo zacząć od nowa to pokazuje mi się takie coś
Runtime Error !
Program: ...iles\Steam\steamapps\common\Football Manager 2013\fm.exe
Co to ma być?!

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
07.04.2013 20:53    #1633     Football Manager - Ogólna dyskusja - problem!
Jak chcę wczytać grę albo zacząć od nowa to pokazuje mi się takie coś
Runtime Error !
Program: ...iles\Steam\steamapps\common\Football Manager 2013\fm.exe
Co to ma być?!

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
07.04.2013 20:10    #1634     Sufler - Porady do gry - crash dump FM 13
Jak chcę wczytać grę albo zacząć od nowa to pokazuje mi się takie coś
Runtime Error !
Program: ...iles\Steam\steamapps\common\Football Manager 2013\fm.exe
Co to ma być?!

 Patryk96 Partyzant

Postów: 408
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
07.04.2013 18:44    #1635     Sufler - Porady do gry - crash dump FM 13
Jak chcę wczytać grę albo zacząć od nowa to pokazuje mi się takie coś
Runtime Error !
Program: ...iles\Steam\steamapps\common\Football Manager 2013\fm.exe
Co to ma być?!

 Fajfer Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.07.2012
Poziom ostrzeżeń: 0
07.04.2013 17:16    #1636     Sufler - Porady do gry - FM mi niesamowicie muli
GG, skype, steam, czasem firefox.

 oskilol092 Partyzant

Postów: 1
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 07.04.2013
Skąd: chujowo
Poziom ostrzeżeń: 0
Wasze gówna nic nie dadzą poprstu nie ma tam jakiś plików w folderze steam gdzie ma tam zainstalowaną gre deinstalacja gry nic nieda.PS MAM TEN SAM PROBLEM T-T

 caddoc Partyzant

Postów: 70
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.05.2011
Poziom ostrzeżeń: 0
06.04.2013 19:18    #1638     Football Manager - Ogólna dyskusja - wywala mnie
to może kup fma i sciagnij update przez steama, a nie na piracie grasz.

 Makaveli-SoBu Partyzant

Postów: 86
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.06.2012
Skąd: Pniewy
Poziom ostrzeżeń: 0
06.04.2013 14:04    #1639     Sufler - Gra przez sieć - FM2012 Laaaaagi!
Witam, mianowicie mam taki problem z kumplem - zrobiłem ligę, dwa zespoły, chcemy pograć online - wszystko ładnie ale tylko dla osoby hostującej - druga osoba ma takie lagi, że przejście z np. ekranu taktyki do wiadomości trwa od minuty do kilkunastu! Mamy grę kupioną na allegro - konto steam ale bez możliwości gry online ze względu na to, że Steamu nie można włączyć w tryb online - przez co gramy przez hamachi.

Internet: 6 i 8 MB
Procki: I3, I5
Ram: Po 4GB

W przypadku jakiś pytań, które mogłyby pomóc w rozwiązaniu tego problemu proszę pisać.

 dong Partyzant

Postów: 5
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.03.2013
Skąd: Zawiercie
Poziom ostrzeżeń: 0
W 2012 wystarczyło, że grałem dochodowe sparingi w czasie wakacji, a potem kupowałem młodych. Teraz już chyba nie ma dochodowych sparingów, nei mam kasy na młodych, z moim podejściem do FM nie widzę szansy rozwoju dla tego klubu... chyba sprzedam tego steama.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.