Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

Proletariat

14.12.2005 04:32    #79231     Sufler - Porady do gry - Kontuzje - zastrzyki...
Witam... Mam małe pytanko,a raczej zagadnienie do poruszenia.Czy stosujecie często (przy doznaniu kontuzji) zastrzyki dla piłkarzy?? Mnie się to nie zdarza więc ciężko powiedzieć o ich znaczeniu.Czy często potem zawodnik wylatuje i pauzuje dłużej niż po zabiegach fizjoterapeuty?? Moim skromnym zdaniem takie praktyki można co najwyżej stosować pod koniec sezonu w wypadku gdy do rozegrania pozostał np. finał LM lub krajowego pucharu.Jak z tym u Was, i jakie macie spostrzeżenia?? Pozdrawiam.

Proletariat

Gram Villareal i przed sezonem jak to w lidze hiszpańskiej trzeba zarejestrować 25 zawodników i max 3 z poza unii europ Robie wszystko jak należy ale w trakcie sezonu jeden z moich obrońców argentyńczyk (wiek 21 lat) łapie kontuzje w trakcie jej trwania z drużyny B wyciągam innego argentyńczyka (ma 20 lat)którego przed sezonem nie rejestrowałem ze wzgl na limit 3 non EU i początkowo rzeczywiście nie mogę go dołaczyć do 11-tki na lige krajową bo jest niezarejestrowany Jedak moja drużyna gra też w LMistrzów i jak wiadomo w LM nie ma limitów piłkarzy z poza unii Ten z rezerw gra w meczu LM i już w następnym meczu ligi hiszpańskiej jest dostępny Mój obrońca wraca po kontuzji i już nie mogę go wystawić na ligę !! Czemu ??? Wiem że max 6 zawodników może być zarejestr w drużynie A i B jednocześnie ci poniżej 20 lat mogą byc dołanczani do składu A bez rejestracji w trakcie trwania sezonu ....Czemu tak brzydko się robi ??? czy to będzie naprawione w patchu 6.0.2???... może tak ma być?

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
13.12.2005 22:11    #79233     Sufler - Porady do gry - Atrybuty
Jeśllibyśmy chcieli to AŻ TAK dokładnie rozkładać to musielibyśmy mieć statystyki nie od 1-20, a od 1-100, i byłyby one wtedy tak zróżnicowane, że zespół drugoligowy nie miałby najmniejszych szans na wygranie z pierwszoligowcem. Według mnie atrybuty w FM 06 są bardzo dobrze zrobione, nawet lepiej niż w wersji z roku 2005, gdyż teraz trafiamy na zawodników, których wszystkie atrybuty nie przekraczają czasami 8, co w 05 było nie do pomyślenia :)
myspace.com/marneszanse

Proletariat

13.12.2005 20:37    #79234     Sufler - Porady do gry - Patch 6.0.2
wiec graj na patch 6.0.1

 omega Młody aktywista

Postów: 509
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
13.12.2005 19:58    #79235     Sufler - Porady do gry - Atrybuty
ale jesli ten mlodzian ma niskie przewidywanie ustawianie sie oraz gra bez pilki i pare innych waznych dla napastnika atrybutow to i tak jest slabym napastnikiem:)

Proletariat

13.12.2005 16:12    #79236     Sufler - Porady do gry - taktyka
Mam pytanie, zauwazylem ze jesli czesto zmieniam taktyke konkretnie mentalnosc i kreatywnosc oraz gpp, to doznaje porazek. Czy mam uzywac jednejtaktyki? Jesli tak to jak wygrac newcastle na man.u na wyjezdzie nie cofajac lini obrony i nie zmniejszajac mentalnosci? Drugie moje pytanie to jaki ma sens zmieniac cokolwiek w ustawieniac druzynowych(mentalnosc, kreatywnosc, gpp) skoro kazdy z moich pilkarzyma osobne wskazowki indywidualne, czy te ustaienia druzynowe wtedy cos znacza? Prosze pomozcie, z gory dziekuje i pozdrawiam

 grzegi Partyzant

Postów: 30
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 05.05.2004
Skąd: Starogard Gdanski
Poziom ostrzeżeń: 0
13.12.2005 15:50    #79237     Sufler - Porady do gry - Path do Fm 2006
Witam uprzejmie! Mam ściągnięte patha do Fm 2006, ale gdy tylko kupiłem grę pochłoneła mnie bez reszty i zapomniałem o pathu. Czy jeśli mam już swoje savy i zainstaluje patha to moge dalej na nich grać?? Aha czy path usuwa błąd częstych kontuzji (jeśli takowy istnieje)?? Rozumiem że to kontaktowy sport ale żeby tyle??


Z góry dziękuje za pomoc
Grzegi

Proletariat

tak w polskiej lidze mamy limit graczy z poza unii europejskiej do 5 zawodnikow...

 Hager Partyzant

Postów: 48
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2005
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
13.12.2005 13:00    #79239     Sufler - Porady do gry - Ach ta kondycja ?!
nie da sie grać w tego fm, sie popisali :[

Proletariat

Witam, nie posiadam jeszcze gry FM2006 więc zanim ją kupię chciałbym dowiedzieć się jednej jeszcze rzeczy: czy gra jest aktualna pod względem limitów występujących w klubie obcokrajowców? PZPN zniósł jakiś czas temu limity 5 graczy w wyjściowym składzie i nie wiem czy SI uwzględniło tą zmianę w stosunku do FM 05

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution