Grałem taktyka 4-4-2 z jednym def. i jednym ofen. pomocnikiem (strzałki), a skrzydłowym dałem max strzałki do przodu - moja standardowa taktyka
I wystawiaj Żurawskiego, zapewne jest dżajantyczny, podobnie jak w FM 5
wicemistrzostwo swiata 2006. Trzeba grać zawodnikami którzy są w formie, bo czesto sie okazuje ze najlepsi są bez formy. Zawsze gram Polską i jakimś polskim klubem(w ten sposób mam pewne zaplecze do reprezentacji

|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
0 online, w tym 0 zalogowanych, gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty