Dokladnie, wersja fm 2006 zautomatyzowala te opcje i dobrze bo jest to bardziej zgodne z rzeczywistoscia (kazdy gracz ma prawo wyjechac na urlop po zakonczeniu sezonu bez zgody trenera/managera). Powinienes w wiadomosciach otrzymac wiadomosc ze zaczal sie czas urlopow i kiedy wroca do pracy twoi podopieczni...

Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty