Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

Proletariat

20.12.2005 22:38    #79171     Sufler - Porady do gry - Problem z patchem....
Dziekuję Reaper za pomoc :)) W takim razie nie mam pojęcia co jest grane...

Proletariat

20.12.2005 22:28    #79172     Sufler - Porady do gry - Problem z patchem....
Ludzie mam pytanko!!! Chciałbym zainstalować sobie łatkę 6.0.1 zanim zainstaluje 6.0.2 bo ktos tam pisał,że to może pomóc.Instaluje patch 6.0.2 i update RR ale niestety gra sie nie włącza.Problem polega na tym że nie moge zainstalować 6.0.1 bo wypisuje,że mam nowsze i nie mogę dać update :( A zaznaczam że usówałem całego fm'a i instalowałem od początku :( Pliss o pomoc i wogóle o rade czy 6.0.1 może pomóc... pozdrawiam

Proletariat

20.12.2005 20:59    #79173     Sufler - Porady do gry - Patch
A to jak wgram 6.0.2 to juz w tym jest 6.0.1 i Ten najnowszy patch eliminuje te blędy co stary??

Proletariat

20.12.2005 20:32    #79174     Sufler - Porady do gry - odnosnie taktyki
ja grajac Celtic Glasgow w I sezonie z moja taktyka jestem polfinale LM.. wygrywajac 2-0(u siebie) z Manchesterem utd.

Proletariat

20.12.2005 20:30    #79175     Sufler - Porady do gry - odnosnie taktyki
sluchaj jak bys mogl wyslac screanshoty lub plik ze swoja taktyka do mnie na maila to bym zobaczyl w czym szkopul...
ale grasz wisla pierwszy sezon?? jezeli tak to wybacz ale z takimi druzynami jak arsenal czy juve ciezko wygrac, jakakolwiek taktyka, no chyba ze grasz juz 3 sezon to co innego...
Ad. PODANIA - podania mieszane 1/2 paska, wszyscy obroncy dodatkowo podania prostopadle oraz srodkowi pomocnicy rowniez (na 1/2 paska)

Proletariat

20.12.2005 19:26    #79176     Sufler - Porady do gry - Kody do FMa
a czy fm scouty i tego rodzaju programy to nie kody?

Proletariat

20.12.2005 18:48    #79177     Sufler - Porady do gry - odnosnie taktyki
kolejny mecz LM u siebie z dynamem kijow zastosowalem sie do twoich olecen ustawile na 1/2 paska szerokosc gry podania mieszane reszyty nie zmienialem i przegralem 1;3 znow odajac u sibeie zaledwie 5 strzalow na ich 11 a w lidze bez porazki :|

Proletariat

20.12.2005 18:03    #79178     Sufler - Porady do gry - odnosnie taktyki
gram wisla. . a co z podaniami :>

Proletariat

20.12.2005 18:01    #79179     Sufler - Porady do gry - odnosnie taktyki
oj to naprawde nie najlepiej ci idzie;(
a moge wiedziec jaka druzyna grasz??
Niestety z tego co pamietam to nic nie mowilem o szerokiej grze... ba mysle ze jest to jedna z przyczyn twoich porazek, poniewaz osobiscie uwazam (i tak tez gram) ze szerokosc gry powinna zostac nie zmieniona, czyli byc na poziomie 1/2 paska...
To prawda ze moja taktyka daje w meczu ponad 10 sytuacji strzeleckich ale tylko ok 15-20% skutecznosc przy klasowych napastnikach, jednakze jezeli zastosowales sie do moich porad DEFENSYWNYCH wyniki meczy powinny plasowac sie na wysokosci 2-1,3-2 (ok.50% wszyskich wynikow)...

Proletariat

20.12.2005 17:41    #79180     Sufler - Porady do gry - odnosnie taktyki
Zapomnialem dodac, ze w lidze w meczach zdarza mi sie iz dochodze w meczu do 18 sytuacji z zcego moj przeciwnik ma 6-7 sytuacji i wygrywa ze mna 2:0. . co do meczow LM z juve na wyjezdzie dostaelm 3:0 grajac taktyka z zaleceniami wilhelma a z arsenalem u siebie dwojke przy czym zagrozilem bramce rywali tylko 4 razy w ciagu meczu ! :/ w czym tkwi problem ?

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution