mam mały problem. gram lige portugalską i jest tam ograniczenie do 6 zawodników spoza ue, mam paru zawodników z ue(niemcy,polska,francja) i są oni uznawani za graczy spoza ue. dlaczego??? w fm 2005 tak nie było!!! (jeszcze nie zainstalowałem patcha 6.0.2 - czy on zmienia ten problem??)

nie moza tego sprawdzic? Wiec nie bede z tego korzystal i psul sobie zabawy
pozdrawiam! (ps, mam polska wersje jezytkowa)
( Nie wczytuje mi się save... Pisze że zapisana gra nie została wczytana i wywala do windowsa a gra sie minimalizuje. Nie wiecie co to może być??? Może Wam się tak zdarzyło ?? Ale oczywiście nikomu nie życzę
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty