Gram w 2 ligdze niemieckiej, wysylam scoutow na poszukiwania "talentow" a tu po 3 miesiacach nici. Zadnego rezultatu. Wysylam w regiony, rozgrywki, kraje i nic. Pozdrawiam
(( Zmartwiliście mnie.W Szkocji też takie głupoty,bo w 16 meczowej musiało być minimum dwóch zawodników under-21...
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
0 online, w tym 0 zalogowanych, gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty