Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

Proletariat

25.12.2005 23:13    #79131     Sufler - Porady do gry - Reprezentacja
Siemanko ja mam takie pytanko :P jak jakis dobry brazylijczyk ,argentynczyk itp(a nie gral w reprezentacji swego kraju} .... dostanie polskie obywatelstwo to nie moge go powolac do reprezentacji polski.Dlaczego tak jest

Proletariat

25.12.2005 16:47    #79132     Sufler - Porady do gry - dziwne transfery
Gram w angielskiej lidze i w czasie mojego posezonowego urlopu w klubie dochodzi do dziwnych transferow. Mimo ze w opcjach zaznaczylem, aby sprzedawac tylko zawodnikow na liscie transferowej, po powrocie okazalo sie ze sprzedano moja podpore defensywy za niewielkie pieniadze. Dlaczego?

 szpari Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 21.12.2005
Skąd: Szubin
Poziom ostrzeżeń: 0
25.12.2005 16:37    #79133     Sufler - Porady do gry - Grafika
witam, zainstalowałem sobie jakieś dodatkowe backgroundy, jakieś siatki nowe, a tu nic bramek nie widać backów też nie, i jeszcze jedno co zrobić żeby było widać loga drużyn i nowe stroje bo wszystko wrzuciłem do 'niby' odpowiednich folderów a tu ni widu ni słychu pozdrawiam

 bodi Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
25.12.2005 02:56    #79134     Sufler - Porady do gry - Error
Gra się nie włacza.

 bodi Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 14.12.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
24.12.2005 22:21    #79135     Sufler - Porady do gry - Error
Sorry nie wiem czy taki błąd już był ja przynajmniej nie znalazłem. Po którymś z kolei meczu nagle gra wyszła do Windowsa. Pojawił się komunikat - Microsoft Visual C
Pure virtual function call Runtime Library. Mam patch 6.02. oraz Revolution Update.
Gra jest oryginalna. Proszę o pomoc.

 lech.hunter Partyzant

Postów: 20
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.11.2005
Skąd: Pozna??
Poziom ostrzeżeń: 0
24.12.2005 16:01    #79136     Sufler - Porady do gry - nowy patch 6.0.2 pomocy
odinstalowłem grę, co wgrać: 601 a póżniej 602, czy wystarczt 602, i czy update Robiego przed 602 czy po, może ktoś stanowczo odpowie, bo narazie same przypuszczenia, proszę, są święta, z góry dzięki, zdrowych i spokojnych świąt i niesamowitych sezonów w FMie

Proletariat

24.12.2005 15:58    #79137     Sufler - Porady do gry - zdjęcia piłkarzy
gram w FM2006 manchesterem united pobrałem sobie zdjęcia co mam zrobic aby miał je w grze

 BzyK Partyzant

Postów: 62
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.12.2005
Skąd: Koszalin
Poziom ostrzeżeń: 0
24.12.2005 12:17    #79138     Sufler - Porady do gry - Gra przez sieć
Ok, moze bedzie wieksza ilosc osob zainteresowanych? Napisze, ze Hamachi to program emulujacy siec LAN, dzieki niemu mozna grac w gry tak jakby po sieci lokalnej ale przez internet:) Moze umowimy sie na jakas gre ?

Proletariat

24.12.2005 09:41    #79139     Sufler - Porady do gry - Gra przez sieć
Bzyk, jak chcesz grać to mów. mam hamachi wiec nie ma problemu z zagraniem.

Proletariat

23.12.2005 23:22    #79140     Sufler - Porady do gry - PROBLEM Z SAVE
Mam orginalna gre zaczynam kariere gram niecaly sezon koncze gre pozniej jak chcem zaladowac save wyskakuje mi blad odczytu i tak za kazdym razem mam patch zainstalowany i tak w kolko niewiem czy to przez to ze tworze nowe programy treningowe i gierka nie laduje sie niewiem co jest reinstalowalem gre pare razy i tak w kolko

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution