powinni popracowac nad takim programem do naprawy savow, cos w stylu programu co naprawia zepsute archiwa, boo czesto mi sie to zdazalo np. gdy gralem i prad padl.
U mnie w Fm'ie w 2006 roku w styczniu przeszedł do Palmeiras...Po roku gry gra w....Man Utd...
P i wtedy to skrzydlowy zalicza asyste (gry rozgrywajacy jest defensywnym pomocnikiem) ale wtedy rozgrywajacy powinien miec duzo podan (czyli zgadzam sie z przedmowca, ze masz po prostu cienkiego) U mnie w barcelonie wyglada to nastepujaco: gram na rozgrywajacych i mam ich 3: 1. Iniesta 2. Xavi 3.Ronaldinho i nie ma bata..kazdy pada
)
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
0 online, w tym 0 zalogowanych, gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty