przepraszam nie zauważyłem o jaką wersję chodzi, ale dla CM 0304 taka konfiguracja powinna być conajmniej wystarczająca, bo pamiętam że ja grałem w CM 0304 na celeronku ze 128Mb ram i przy jednej lidze dało się grać więc problem musi leżeć gdzieś indziej niż w samym sprzęcie...szczerze mówiąc to nie mam pojęcia co może być nie tak, może znajdzie się tu ktoś mądrzejszy ode mnie i będzie w stanie pomóc.
Pozdrawiam
Pozdrawiam


Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty