Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

Proletariat

05.01.2006 22:43    #79051     Sufler - Porady do gry - Brak awansu
Gram już 3 sezon w 2 lidze polskiej i nie moge awansowac. Najwyzsze moje miejsce to 8. Dopiero w 3 sezonie caly czas trzymam sie kolo 6-7.
Czy to normalne ze trzeba troche poczekac zeby awansowac czy poprostu mam zla taktyke albo cos innego?

 Gepardhinho Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2006
Skąd: Wrocek-Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
05.01.2006 18:13    #79052     Sufler - Porady do gry - Defensorzy...
Jeziorny-Pekovic-Napierala-Martinez
Chalas - Roslon - Owczarek -......?

Jeziorny - pewny zawodnik i dobry duch druzyny
Owczarek - jak dac mu szanse gry to ma same noty 8-9
Pekovic - filsr mojej obrony
Napierala - wielokrotnie gracz meczu ale ustawiac go na srodek obrony, ewentualnie def pomoc, nigdy na skrzydlo
Chalas, Roslon, Jurgielewicz to mlode talenty
Na prawej stronie gorzej: Klepczarek, Kulig, Kuzera, Cafu, Leandro, ktory? Najlepszy z nich jest chyba... Martinez uniwersalny (PLS) obronca.

 Gepardhinho Partyzant

Postów: 46
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 30.01.2006
Skąd: Wrocek-Bydzia
Poziom ostrzeżeń: 0
05.01.2006 18:03    #79053     Sufler - Porady do gry - bramkarz najgorszy
Koprivec jest u mnie 4-tym bramkarzem. Wez kogos lepszego - zdecydowanie polecam wymienionego juz Arenasa. Noty - najczesciej 8, rzadko 6,7, czasami 9.
Bramkarzowi trudno miec 10tki: jesli jestes slaby to Twoja druzyna przegrywa, a przy przegranej druzyny poszczegolni zawodnicy b.rzadko maja oceny powyzej 7-8.
Jak jestes mocny bramkarz nie ma jak-kiedy sie wykazac bo obrona wszystko zgarnia, wiec tez pozostaje na nocie 7-9.

Proletariat

05.01.2006 15:21    #79054     Sufler - Porady do gry - bramkarz najgorszy
Polecam przetestować min. Jana Lastuvke ze Spartaka. Oscara Cordobe z Besiktasu. Anthony'ego Silve z rep. Paragwaju, jak też będąć grać słabo to polece Ci jeszcze innych.

Proletariat

05.01.2006 15:18    #79055     Sufler - Porady do gry - Defensorzy...
Też gram Wisła i obecnie moja ogrona wygląda następująco:
Błażej Telichowski - Paweł Golański - Ezequiel Garay - Marcin Baszczyński
i drugi skład:
Dudka - Julcimar - Głowacki(Drzymont) - Kłos(Kuzera).
Warto zwrócić uwagę szczególnie na Garay'a świetny defensor młodzieżówki Argentyny. Parametry tak jak wyżej wymieniony de la cuesta, a w dodatku świetnie bije wolne. Super strzały z dystansu, wykańczanie akcji. Dobra koncentracja i ustywianie - poprostu super obrońca. No i oczywiście Golański - za nim jeszcze go kupiłem to grał w Koronie i dostał powołanie na MŚ 2006 i tam grał świetnie w pierszym składzie, mecz z Brazylią - nota 8 (przy wyniku 0:0), więc to potwierdza jego klase. Dobry jest także Mineiro z Pogoni, ale ja niestety go nie zdążyłem kupić i jest teraz gwiazdą w Santos'ie.

Proletariat

05.01.2006 14:55    #79056     Sufler - Porady do gry - Kody do FMa
Czleniu po co ci kody do fm, ta gra traci swoj urok jak urzyjesh kodow to nie ma sensu, ja gram milanem juhs 2 sezon i mi sie wcale ta gra nie nudzi.

Proletariat

05.01.2006 14:28    #79057     Sufler - Porady do gry - Defensorzy...
Zakup sobie de la cuesta. jest to mlody kolumbijczyk co ma gra glowa 20 krycie 19 i odbior 19. Daszh im ok 7mln zl to jush przejdzie do ciebie spoko ziom

Proletariat

05.01.2006 10:16    #79058     Sufler - Porady do gry - Defensorzy...
Ja do wisły kupiłem w pierwszym sezonie A. Łukasiewicza z Poloni W., pograł w rezerwach, potrenował i teraz obok Kłosa ma pewne miejsce w pierwszym składzie.

 Phylum Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2005
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
05.01.2006 06:23    #79059     Sufler - Porady do gry - Gwiazdki w ocenie asystenta
Mam pytanie - czy ktoś może wie na jakiej podstawie określane jest ile dany zawodnik ma gwiazdek w oknie raportu o drużynie.
Gram ligą angielska od conference - obecnie awansowałem ligę wyżej oczywiście ilośc gwiazdek u zawodników spadała na początku sezonu. Obecnie po połowie zesonu 1 miejsce w lidze i mimo tego że moi kopacze maja wysokie srednie i nietkórzy reputajce krajową to tylko jeden ma 5 gwiazdeczek a reszta max 3. Sciągłem FMSCOUTA dla sprawdzenia co tak naprawde mam w składie no i ie wyglada to źle średnio CP około 100 PA około 140.. Połowe moich kopaczy chcą kupic kluby z premiership za kwoty ponad 1 milion euro a przecież wg mojego asystenta (CP 132 PA 144) to chyba cieniasy skoro tak mało gwiazdek przyznaje.

 pawely Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 28.12.2005
Skąd: Sosnowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
04.01.2006 23:19    #79060     Sufler - Porady do gry - Defensorzy...
Gram drugi sezon Wisłą Kraków... w pierwszym sezonie ledwo co (ale wygrana sie liczy) wygrałem mistrza ligi :):):) ale mnie to nie satysfakcjonuje... jestem juz doswiadczonym managerem, i zauwazylem ze Wisła ma bardzo słabą obrone... ja juz nie moge na to nic poradzic... szukałem juz wielu dobrych obroncow i nadal jest to samo... (taktyka napewno do tego nie prowadzi ze trace duzo bramek) Jakbyści mi mogli podać jakiś dobrych, tanich obrońców którzy spisza się "na medal" w Wiśle Kraków... Z góry dziękuje ... pozdrawiam wszystkich managerow... :):)

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.