Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

Proletariat

19.01.2006 19:55    #78991     Sufler - Porady do gry - Strony z dodatkami
Możecie podać mi jakieś strony polskie lub zagraniczne skąd można ściągać dodatki do fm2006 ???? Bo np. www.sortitoutsi.net często nie działa i to jest wkurzające !!! Czy istnieją jakieś zagraniczne strony w stylu takim jak sortitousti ( gdzie są darmowe dodatki ) !!!!!!! z góry dzięki !!!!!!!!!

Proletariat

19.01.2006 19:45    #78992     Sufler - Porady do gry - ZAWIESZANIE
Dzieki za program;)ale niestety nie moze znalezc konca savow na ktorych najbardziej mi zalezy i nie konczy czyszczenia.Ale thx mimo to.
A co do zawieszania to moze to byc wina kompa-jednak ,niestety.

 dani85 Partyzant

Postów: 17
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2005
Skąd: Tluszcz
Poziom ostrzeżeń: 0
W 3 sezonie w Pogoni są prawie sami Brazylijczycy. I co? I to, że komputerowego gracza nie obowiązują żadne limity! Bardzo denerwujący bug!

Proletariat

19.01.2006 14:27    #78994     Sufler - Porady do gry - DUUUŻY BŁĄD??!!!
Trzeba umiec grac w ta gre a nie patrzec na edytor i jakies zera

 Nemrod Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
19.01.2006 09:39    #78995     Sufler - Porady do gry - DUUUŻY BŁĄD??!!!
Dzięks za odpowiedzi widzę, że jednak można osiągnąć Fiorentiną i Tottenhamem coś więcej (choć w moim przypadku to było razcej nie możliwe przynajmniej w pierwszym sezonie - mimo, że w różne managery gram od X lat i zagrałem 100 sezonów).MOze macie racje, że owe zera są losowo przydzielane do różnych klubów-w Waszym przypadku prawdopodobnie były to inne kluby nie Fiorentina i nie Tottenham.Ale NIE ZGODZĘ SIĘ Z TYM ŻE NIE MAJĄ ONE WPŁYWY NA PROWADZENIE ZESPOŁU PRZEZ GRACZA-jeśli nie miałby znaczenia to wcale nie powinno być tych parametrów.A jeśli jak przypuszczacie maja one wpływ na prowadzenie danej drużyny przez kompa to NALEŻY SIĘ ZASTANOWIĆ CZY MA TO JAKIKOLWIEK ZWIĄZEK Z RZECZYWISTOŚCIĄ-moim zdaniem NIE!Jest to ewidentny dowód na n iedoskonałość managera.A tak na marginesie ma prśbę do FEREK-mogłbyś zobaczyć w edytorze jakie atrubuty ma prowadzona przez Ciebie Fiorentina! A co na to JAKUBKWA(lub inni koledzy z czerwonymi krzyżykamim)-jakie jest wasze zdanie na temat owych zer??? Pozdrawiam

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
19.01.2006 00:18    #78996     Sufler - Porady do gry - o co chodzi?
To sobie chłopak słabo radzi ;) Rób to sam, dawaj jednąkwestię dla całej drużyny, postaraj się im mówić, że dobrze grali, albo że się starali, tak żeby nie myślali, że ich zbyt surowo oceniasz.
myspace.com/marneszanse

Proletariat

19.01.2006 00:11    #78997     Sufler - Porady do gry - DUUUŻY BŁĄD??!!!
Zgadzam się z przedmówcą, a poza tym to ciekawe co na to powiedziałby Bartosh (szacunek), który grał tym strasznym niewdzięcznym i "nieuczciwie" osłabionym przez SI zespołem Ascoli;)

 Ayala Partyzant

Postów: 34
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.01.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
19.01.2006 00:04    #78998     Sufler - Porady do gry - DUUUŻY BŁĄD??!!!
Po pierwsze to zauważyłem te zera, które nie mają wpływu na to czy klubem gra się dobrze czy źle, oznaczają one losowanie owego atrybutu przez komputer. Po drugie grałem Tottenhamem i jakoś nie zauważyłem specjalnych utrudnień przy prowadzeniu tego zespołu - w pierwszym sezonie miałem 3 miejsce w lidze a w drugim doszedłem do 1/2 finału Champions League. Po trzecie to spróbuj zagrać Chelsea zobaczymy czy nadal będziesz się tak śmiać

 Ferek Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 18.01.2006
Skąd: Jelenia Góra/Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
18.01.2006 23:33    #78999     Sufler - Porady do gry - DUUUŻY BŁĄD??!!!
Właśnie gram Fiorentiną i po pierwszym sezonie byłem 5 w lidze, więc raczej się nią tak źle nie gra:-) Wydaje mi się, że te 0 nie mają wpływu na grę, tylko na to, jak dany klub prowadzi komputer. 0 po prostu oznacza, że za każdym razem innaczej:-)

 Nemrod Partyzant

Postów: 109
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.11.2006
Poziom ostrzeżeń: 0
18.01.2006 22:30    #79000     Sufler - Porady do gry - DUUUŻY BŁĄD??!!!
Wiec tak Panowie mówię o Edytorze, który standardowo instaluje się z FM2006 (zainstalujesz grę to obok ikony fm.exe masz ikone editor w folderze w którym jest zainstalowany Manager).Nie mówie o żadnym edytorze ściągniętym ze strony itp. To ja moze poprowadze Was za rączkę do tych ZER. Menu Start>Programy>Sports Interactive>Football Manager 2006>Editor.W tym momencie odpala się edytor z górnego paska zadań wybieramy Plik>Wczytaj Bazę Danych (komputer zapyta nas czy zrobić kopię bazy danych("db";) zaznaczamy tak-na wszelki wypadek jakbyśmy za bardzo namieszali.Wczytaliśmy Bazę Danych (plik "db";) z menu po lewej stronie wybieramy KLUBY(w okienku wpisujemy np.Tottenham, i wciskamy ENTER>klikamy myszką na zanleziony klub w tym przypadku Tottenham>następnie z menu po lewej (tam gdzie wybralismy wcześniej KLUBY) wybieramy ATRYBUTY. W tym momencie pokażą na się atrybuty Tottenhamu(jest ich 14 takich samych dla wszystkich klubów np.Ofensywa, Głębia,Nieszablonowość,Dowolność Gry, Krycie i inne) same 0 (zera)!To dziwne bo jak sobie zajrzymy w te same atrybuty innych klubów są tam wartości atrybutów w przedizale od 1 do 20. Jest więcej klubów ze wszystkimi atrybutami zerowymi np.Fiorentina , Udinese,Ascoli,Groclin. Spróbójcie zagrać sezon takim klubem który ma same zera w atrybutach miałem takie "szczęście" zagrać Fiorentiną i Tottenhamem-poprostu żeby nie wiem co to idzie ci "jak krew z nosa".Byłbym wdzięczny gdyby ktoś poza mną zbadał sprawę na własnej bazie danych i odpowiedizał mi czy to nie błąd?? Moim zdaniem na 99% świadczy to o słabości tego Manager>choć to moja ulubiona GRA!Będe wdzięczny za konstruktywne odpowiedzi!

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution