Ja gram 2-3 taktykami - w zaleznosci od trudnosci przeciwnika.
Generalnie staram sie grac jedna taktyka bo jak im zmieniam za czesto to spada zgranie zespolu a chłopaki maja metlik w głowie.
Tempo - u mnie zalezy niemal wylacznie od poziomu moich graczy, najczesciej jest na poziomie srednim zeby mi nie padli przed koncem meczu.
Jesli masz samych Herculesow w druzynie warto dac szybkie i "zajezdzic" rywala.
Przyznam ze sam gram lekko zmodyfikowanymi taktykami standardowymi: 4-4-2 Counter lub przerobiona 3-5-2 Counter (ta ostatnia na b.trudne wyjazdy przerobiona na 3-4-1-2 gdzie 3-obrona, 4 to def pomoc a 1 to pomocnik (ze strzala max do przodu) i naprawde dobrze sie sprawdzaja (malo przegranych meczy, bardzo bardzo mało). Jesli jest niekorzystny remis to ok 70 minuty nalezy ich troche uaktywnic - przesunac pomoc lub dac strzalki do przodu (jesli ich wczesniej nie bylo) - czesto uzyskuja decydujaca bramke.
Generalnie u mnie zasada jest jak u Urlepa - przede wszystkim obrona (nawet napadziory maja ustawiony trening obrony na sredni (na granicy sredni/lekki). Dzieki temu strzelam srednio 2-2,2 bramki na mecz a trace... 0,5-0,6 bramy.mecz
Generalnie staram sie grac jedna taktyka bo jak im zmieniam za czesto to spada zgranie zespolu a chłopaki maja metlik w głowie.
Tempo - u mnie zalezy niemal wylacznie od poziomu moich graczy, najczesciej jest na poziomie srednim zeby mi nie padli przed koncem meczu.
Jesli masz samych Herculesow w druzynie warto dac szybkie i "zajezdzic" rywala.
Przyznam ze sam gram lekko zmodyfikowanymi taktykami standardowymi: 4-4-2 Counter lub przerobiona 3-5-2 Counter (ta ostatnia na b.trudne wyjazdy przerobiona na 3-4-1-2 gdzie 3-obrona, 4 to def pomoc a 1 to pomocnik (ze strzala max do przodu) i naprawde dobrze sie sprawdzaja (malo przegranych meczy, bardzo bardzo mało). Jesli jest niekorzystny remis to ok 70 minuty nalezy ich troche uaktywnic - przesunac pomoc lub dac strzalki do przodu (jesli ich wczesniej nie bylo) - czesto uzyskuja decydujaca bramke.
Generalnie u mnie zasada jest jak u Urlepa - przede wszystkim obrona (nawet napadziory maja ustawiony trening obrony na sredni (na granicy sredni/lekki). Dzieki temu strzelam srednio 2-2,2 bramki na mecz a trace... 0,5-0,6 bramy.mecz

i zrobic z goscia gracza kluczowego/niezastapiony dla klubu (kilka razy udalo sie - gosc zmienil zdanie i juz po zagraniu kilku meczy jako "kluczowy" chcial przedluzyc kontakt)- zawodnik musi jednak caly czas grac - przez ten okres (poki nie podpisze papieru:-)))
W trzecim sezonie wrócili do Wisły Franek i Żuraw.
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty