Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2006 20:45    #78931     Sufler - Porady do gry - instalacja FM2006
Tez tak myslalem i juz to sprawdzilem a 3 napedy w tym 1 nowy DVD i to samo wiec to niemozliwe zeby to byla przyczyna! Wydaje mi sie ze mam cos na dysku jakies gowno co blokuje mi instalacje FM i najgorsze jest to ze niemam pojecia co to moze byc i nie moge pograc w FM!:(((

Proletariat

02.02.2006 18:15    #78932     Sufler - Porady do gry - Jak poprawic swoje parametry?
Witam.
Nie wiem dlaczego jedne z parametrów menagera (czyli moje) sa na poziomie 20 a inne 1. O co chodzi? W moim przypadku odporność na stres wynosi 20 a ambicja 1. I jak poprawić inne swoje parametry?
Dodam że gram Cambridge City i co roku zajmuje pierwsze miejsce w ligach co pozwala mi awansowac do wyzszych klas rozgrywkowych.

 machlak Partyzant

Postów: 192
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.10.2004
Skąd: Gdańsk
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2006 17:13    #78933     Sufler - Porady do gry - instalacja FM2006
Witam czy moze mi ktos pomóc i powiedziec co jest nie tak! Mianowicie próbuje zainstalować FM2006 i gdy idzie instalacja to w pewnym momencie sie zatrzymuje i pisze ze system nie moze skopiowac pliku data1.cab i moze to byc spowodowane bledem sieciowym Cdromem itp!!! Tylko to jest o tyle dziwne ze poszlem do kumpa i u niego instaluje sie bez problemu!!! Instalowalem Windowsa,formatowalem dysk i nic nie pomaga! Nie wiem co jest grane bo jak mowie u kumpla bez problemu idzie i tez ma WinXP! Z góry dzieki za pomoc albo jakies wskazówki co mam zrobić!

 SURI100 Partyzant

Postów: 23
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 02.02.2006
Skąd: Pabianice
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2006 16:59    #78934     Sufler - Porady do gry - SURI100
NIEch ktos mi w koncu Powie co to jest to CA i PA gram juz dlugo w menagera czytalem wile forum ale nigdy nie dow sie co to jest CA i PA pomozcie pls

 Phylum Partyzant

Postów: 14
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 29.12.2005
Skąd: Gliwice
Poziom ostrzeżeń: 0
02.02.2006 10:50    #78935     Sufler - Porady do gry - Kiepski pomysł
Witam
Kolejny problemik z FM 2006
Gram klubem ligi angielskiej i załapałem się ostatnio na trenera reprezentacji ZNA - no i tu pojawił się problem. Otóż mecz ligowy i reprezentacji wypadał w tym samym terminie - no i niestety komp zawisł i ani rusz - jedyne co mozna zrobić to urlopik a przecież nie o to chodzi by w każdym takim wypadku brać urlop..

 Fris Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2006
Skąd: Grabowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
01.02.2006 20:41    #78936     Sufler - Porady do gry - Fuzja
Cały skład Amiki ma przejść do lecha (oprucz rezerw).
Tak więć to będzie potęga w polskiej lidze skład lecha i amiki razem.
Ale klub Amica ciągle będzie istniał tylko ,że będzie się składał z graczy z obecnych rezerw i będzie grać w III lidze tam gdzie teraz gra Amica II.

 Fris Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2006
Skąd: Grabowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
31.01.2006 20:52    #78937     Sufler - Porady do gry - Dzwne
Może po prostu Legia go kupiła.
W Fm2005 byłem zaskoczony bo jak jakiś gracz został sprzedawany do innego klubu to w jego histori znikał ostatni klub.











Proletariat

31.01.2006 19:00    #78938     Sufler - Porady do gry - Dzwne
Mam pytanie grałem wcześniej legią i Grzegorz Bronowicki grał w Górniku Łeczna (miałem zainstalowanego patcha 6.0.2).Teraz w rzeczywistości Bronowicki przeszedł do legi 1 stycznia 2006 .Gram nową grę Gladbachem w lidze niemieckiej i Bronowicki gra w Legi (mam patcha 6.0.2).Nie instalowałem innych patchy ani dodatków nic.Czy gra się sama aktułalizuje.We wcześniejszych wersjach tak nie było.Jestem ciekawy waszych odpowiedzi.

 Fris Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2006
Skąd: Grabowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
31.01.2006 15:47    #78939     Sufler - Porady do gry - Bugi w grze
W fm2006 jest pare błędów a mianowicie:1.gdy gram w jakimś pucharowym meczu i pierwszy u siebie przegram 0:1 a drugi na wyjeździe wygram 2:1 to jest dogrywka. Taka sytuacja zdarzyłą mi się w Pu Polski i w hiszpanii.
2. Gdy prowadzę jakąś drużynę juniorską zauwarzam że w grze można wykonać tylo 3 zmiany (w junorach) a w rzeczywistości to można więcej.
Czy są jakieś dostępne poprawki które usuwają te błędy?

 acidzooq Partyzant

Postów: 6
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 27.01.2006
Skąd: Gdynia
Poziom ostrzeżeń: 0
31.01.2006 13:30    #78940     Sufler - Porady do gry - reputacja w fm 2006
Awans LigiPolskiej zależy od parametrów ligi, kraju i klubów (zwłaszcza ich reputacji) - można je zmienić (Editor przed grą)...efekt uboczny: zmniejsza się realizm.
w innym wypadku jest mała szansa na samoczynne zmiany i kluby poslkie pozostają słabe.
Inne wyjście to obsadzenie conajmniej kilku klubów ligi polskiej "human playerami"...

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.