Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

 Wujek Przecinak Legenda Służb Wywiadowczych

Postów: 2280
Grupa: Ekspert
Dołączył: 31.12.2003
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
04.02.2006 10:10    #78921     Sufler - Porady do gry - Dzwne
Gra się sama nie aktualizauje. Czasami zdarzają się takie same transfery jak w rzeczywistości. Chyba, że masz wgrany jakiś update. Wtedy Bronowicki może być od początku.

Proletariat

03.02.2006 22:22    #78922     Sufler - Porady do gry - Real Castilla
Da się.Rozpocznij nową gre wybierz 1 i 2 ligę hiszpańską.Dodaj nowego gracza i weż real madryt pierwszy zespół dodaj teraz siebie.Weż tego pierwszego gracza i zaproponój drugiemu prace jako trener w drugim zespole.Przyjmij tą ofertę potem usuń tego pierwszego gracza i gotowe grasz Realem Castilla

 szymek(L) Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2005
Skąd: Wschowa
Poziom ostrzeżeń: 0
03.02.2006 21:39    #78923     Sufler - Porady do gry - Tło
Wyjaśnienie idealne :) tylko mam jeszcze jedno pytanie :P czy te zdjecia do tła muszą miec jakis konkretny rozmiar czy gra sama dostosuje je ?:>

 Ebi-21 Kenebi Partyzant

Postów: 388
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.12.2005
Skąd: Bialystok
Poziom ostrzeżeń: 0
tyle gks katowice jeszcze rok temu graly w 1 lidze wiec nie powiecie mi ze przez rok ludzie z podlasia czy pomorza nie wiedza co to takiego gks katowice

 bastek26 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
03.02.2006 16:17    #78925     Sufler - Porady do gry - Real Castilla
no tak, ale o ile mnie pamięć nie myli to ten Real Castilla gra w drugiej lidze nie? trochę to dziwne

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
Garbarnia Kraków, Polonia Bytom, Stal Mielec, Szombierki Bytom były mistrzami Polski i nie wydaje mi się, żeby one miały reputację krajowa... wątpie zeby takie kluby były w FMie. A to, że gra w IV lidze ma wpływ na reputacje - przecież grają tam słabsi piłkarze i nie ma transmisji w TV.

 bastek26 Partyzant

Postów: 58
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 23.06.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
03.02.2006 11:41    #78927     Sufler - Porady do gry - Real Castilla
Mam pytanie rodzaju tego, czy jeśli chciałbym zagrać Realem Castilla to jak by to wyglądało (i czy w ogóle można??). Czy niechciani zawodnicy z pierwszej drużyny Realu zostali by zsyłani do mnie? czy jak? proszę o odpowiedź. Dziekuję.

 shearerr Partyzant

Postów: 24
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 01.09.2005
Skąd: New York
Poziom ostrzeżeń: 0
03.02.2006 06:17    #78928     Sufler - Porady do gry - Shearerr
Mam pytanie gram juz 12 sezon wisla krakow zdobylem juz 4 razy lige mistrzow a polskie kluby tez juz sobie dobrze radza i osiagnely sporo w lidze mistrzow czy w pucharze uefa przez kilka lat z rzedu wiec moje pytanie sprowadza sie do tego czy reputacja ligi wtedy rosnie czy nie???? bo klubu wiem ze tak tylko ze dalej nie mam dostepu do najlepszych gwiazd!!! a gram 12 sezonow

Proletariat

02.02.2006 21:45    #78929     Sufler - Porady do gry - Francuska CFA
Zapewne masz racje ,ale po co robic sklady , sztaby ,dane klubowe do czterech grup 4 ligi francuskiej liczacej kazdej po kilkanascie zespolow . Dla mnie to niezrozumiale :) Juz lepiej panowie z SI mogli sie postarac o 3 lige polska ;) Dziekuje za odpowiedz zagram ,wiec w 3 lidze .

Proletariat

02.02.2006 21:17    #78930     Sufler - Porady do gry - Francuska CFA
Witam :) Mam pewne pytanie dotyczące 4 ligi francuskiej tzw CFA . Otóż gdy wybieram sobie gre we Francji z 4 ligami , wybieram oczywiscie klub z tejze ostatniej ligi . W tym jednak problem ,ze wybor ten jest niemozliwy poprostu moge wybrac klub z 4 ligi jako moj ulubiony ,ale do prowadzenia dostepne sa te z 3 tzw Krajowej ... Moje pytanie brzmi w czym lezy problem ? Gram na malej bazie , probowalem jednak rowniez na ogromnej . Jako narodowosc menadzera wybieralem zarowno Polak jak i Francuz . Moze rzecz lezy w Szczegółach ? Prosze o szybka odpowiedz . Z gory dziekuje ;)

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.