Zastosuj degradację rangi ("ustal status"
. Jesli zawodnik dostanie status "niepotrzebny" i nie bedziesz go wystawiał w wyjsciowym składzie szybko odejdzie z klubu.
Z drugiej strony może być tak ze przeciętnemu piłkarzowi dałeś "bajoński kontrakt". Wtedy cóż, może być cięzko. Nie każdy (czyt. nikt inny) nie będzie chciał mu płacic tyle co Ty ;-)
Wtedy pozostaje sprobować rozwiązać kontrakt albo chociaż wypożyczyć gostka.
. Jesli zawodnik dostanie status "niepotrzebny" i nie bedziesz go wystawiał w wyjsciowym składzie szybko odejdzie z klubu. Z drugiej strony może być tak ze przeciętnemu piłkarzowi dałeś "bajoński kontrakt". Wtedy cóż, może być cięzko. Nie każdy (czyt. nikt inny) nie będzie chciał mu płacic tyle co Ty ;-)
Wtedy pozostaje sprobować rozwiązać kontrakt albo chociaż wypożyczyć gostka.


Mam nadzieję, ze dostaną wkrótce, choc sezon już się zaczął. Jak nie to dogram ten sezon mieszaną drużyną 5 zawodników bardzo dobrych i 6 ze statsami na poziomie 7-8
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty