Problem polega na tym, że w Angielskiej Lidze Conference Płn. powinny byc 22 zespoly, w tym Vauxall Motors. A w mojej bazie danych jest 21 zespolow, bo w/w zespol jest w innej lidze. Stalo sie tak gdyz stworzylem zespol FC UNITED (nie wiedzac ze jest on w bazie danych) i zamienilem tak zeby utworzony zespol gral w lidze na miejscu VAUXALL MOTORS. Gdy zauwazylem ze jest juz FC United w grze, to skasowalem utworzony zespol, a przez to liga zmniejszyla sie o 1 zespol. I nie znalazlem opcji zeby go dodac.
Najnowsze posty