5 lat w fmy grasz?

Kogo polecacie na jego następcę? Mam na transferki 48 milionów funtów. Gram Składem: Ochoa - Vanden Boore, Ferdinand, Vidic, Evra - Kompany - Ronaldo, Messi, GIGGS - Van Nistelrooy, Rooney . PS - Robben odpada, właśnie sprzątneła go barca. Chodzi mi o młodego i dobrze rozwijającego sie kopacza. HELP
A z neta mam Forest_7 i też jej używam - działa świetnie! i to w każdej lidze
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
346 online, w tym 0 zalogowanych, 346 gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty