siema,moze bysmy sie jakos ustawiali na gre przez internet??Ja niestety nie moge byc hostem bo mam prywatne ip .Mozna by zrobić jakąś lige,co wy na to??
Pozdrawiam.Jakby co to moje gg 2545382
m edan to aris be a cousin iv th rince. e ve arranged th programme as far as r rchey road is consarned. onday mornin
--4c06fc3d66352197eabfdaf5fc621fcf--
witam ..
mam taki problem od jakiegos czasu posiadam tą gre !
grałem w nia luzik !
Po zrobieniu formata jak klikam na ikone ..
ekran robi się czarny i widac tylko kursor !
Ale to jest głupie, bo jak np. nie mam już kasy. Jak bym chciał już go kupować to złożył bym mu bezpośrednią ofertę. Moim zdaniem ta opcja jest nieprzemyślana i niepotrzebna, a przynajmniej ja z niej już nigdy więcej nie skorzystam, bo po co, jak chcem przyblokować transfer jakiegoś zawotnika to wystarczy dać mu ze 100mln(nawet jeśli się tyle nie ma) później maksymalnie dobry kontrakt, a przed samym przejściem gracza odwołać transfer. Zawodnik powinien wybrać naszą opcję bo jest najlepsza, a do innego klubu nie przejdzie
Najnowsze posty