Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

 birkin Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: birkin
Poziom ostrzeżeń: 0
06.03.2006 20:38    #78771     Sufler - Porady do gry - Od zera do Milionera!
Ja mam ten mistrzowki trening od trzech sezonów i dzieki niemu umiejetności moich graczy bardzo rosną i nawet są lepsze niz niektórych piłkarzy z Wisły a pomimo tego zawsze z nią przegrywam. Próbowałem różnych ustawień ale jak dotąd każde było podobne. Jesli Panowie Mariuszszsz_x i p.obrocki moga to niech napiszą co jest przyczyna takiej ilości wygranych. Pozdrawiam.

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
Wolne stanowiska pracy sprawdza sie klikajac kolejno Menedżer na menubarze, wybierajac z listy Posady i przechodzac do ekranu Status menedżera. Wystarczy uporzadkowac liste wedlug pola Status i juz masz wszystkie wolne kluby od gory.
Jesli na poczatku wybierzesz tylko lige polska, to nie bedziesz mogl potem grac w innych ligach. To ile lig na poczatku wybierzesz wplywa na szybkosc rozgrywki - im wiecej lig uruchomisz na poczatku, tym dluzej gra sie bedzie ladowac i tym wieksze rozmiary bedzie przyjmowal zapisany stan gry. Ligi nalezy wiec wybierac rozsadnie :>

Proletariat

06.03.2006 20:08    #78773     Sufler - Porady do gry - Od zera do Milionera!
Zależy kto tak gra. Ja gralem Wisła 5 czy 6 sezonów i tylko raz wygralem ligę mistrzow, ale lige polska i puchar polski wygrywalem za każdym razem. Amój mistrzowski sklad to: Majdan-Jeziorny,Głowacki,Strąk,Kowalczyk-Gerson Baca,Gołoś,Guarin,Sergio Orteman-Żurawski i Brożek

 birkin Partyzant

Postów: 11
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: birkin
Poziom ostrzeżeń: 0
06.03.2006 18:57    #78774     Sufler - Porady do gry - Od zera do Milionera!
Witam wszystkich,jak Wy to robicie,że polskimi klubami wygrywacie Lige Mistrzów? Jakimi gracie ustawieniami i jakie macie poleenia druzynowe i indywidualne? Prosze o pomoc.

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
06.03.2006 18:48    #78775     Sufler - Porady do gry - Od zera do Milionera!
Jeszcze za czasów CM 03/04. Bayern: 5 razy mistrzostwo (4 razzy z rzedu), 6 razy puchar i DFB-Pokal, 3 razy LM.
W FM 2005 udało mi sei niedawno - również Bayernem - wygrać Puchar UEFA :D

Proletariat

Reaper - dzięki za zainteresowanie tematem.
Mam pytanie - gdzie się sprawdza wone stanowiska pracy w innych klubach - tam gdzie jest posady - menedżerowie ?
Czy wiesz może ile trzeba czekać oraz czy na początku gry wybiorę ttylko ligę polską - to czy będe mógł grać póżniej w innych ligach ? - czy jest jakiaś różnica jeśli wybiorę tylko ligę polską lub jeśli zaznaczę wszystkie ligi.
Z góry dzięki za pomoc !!!

Proletariat

Wie ktoś może ile się czeka będąc Polakiem na ofertę z jakiegoś klubu ?
Pytam się ponieważ grając kilka miesięcy nie mogłem znależć żadnnej pracy i ogólnie też za bardzo nie wiem gdzie mam jej szukać...
Z gór wielkie dzięki za pomoc !!!

 MARIUSZSZSZ_X Młody aktywista

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2005
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
06.03.2006 17:42    #78778     Sufler - Porady do gry - Od zera do Milionera!
Kiedy ciągłe wygrywanie Wisłą mi sie znudziło zacząłem nowy sezon grając Heko Czermno. Po trzech latach miałem najbogadszy klub w Polsce (pierwsze dwa lata spędziłem na promowaniu piłkarzy, drogiej sprzedaży i przygotowania finansów), mistrzostwo Polski i awans do LM, czego osiagnięcie w trzy lata uważam za sukces ;). Oczywiście o wygraniu LM Wisłą nie pisze, bo to oczywiste. PS> Pozdro dla Robiego i kibiców Wisełki !!!

Proletariat

06.03.2006 14:26    #78779     Sufler - Porady do gry - Czy to jest błąd w grze?
witam .mam problem .gram sobie pewną drużynką i zdobyłem nią 3 x mistrza polski i 3 x puchar.ale w galeri sław dalej jestem poza pierwsza 10 w polsce.ostatni trener w rankingu ma mniej razy zdobyte mistrzostwo i puchar ale mimo to nie wyprzedziłem go w rankigu.dodatkowo przy moim nazwisku pisze ze tylko 1 raz zdobyłem mistrza i raz puchar.czy to błąd w grze ,spotkał ktoś podobną sytuacje.jak to naprawić??

 Fris Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.02.2006
Skąd: Grabowiec
Poziom ostrzeżeń: 0
06.03.2006 14:17    #78780     Sufler - Porady do gry - Od zera do Milionera!
2-krotnie wygrałem 1 ligę groclinem, wygrałem 2L Avią Świdnik, wygrałem 2L Hetmanem Zamość, 4razy mistrzostwo polski Hetmanem, wygralem PU Hetmanem i 2 razy LM Hetmanem.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution