Ja mam ten mistrzowki trening od trzech sezonów i dzieki niemu umiejetności moich graczy bardzo rosną i nawet są lepsze niz niektórych piłkarzy z Wisły a pomimo tego zawsze z nią przegrywam. Próbowałem różnych ustawień ale jak dotąd każde było podobne. Jesli Panowie Mariuszszsz_x i p.obrocki moga to niech napiszą co jest przyczyna takiej ilości wygranych. Pozdrawiam.

. Oczywiście o wygraniu LM Wisłą nie pisze, bo to oczywiste. PS> Pozdro dla Robiego i kibiców Wisełki !!!
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty