Do ... i
- powiem Wam, że również grałem swego czasu Wisłą i nigdy nie używam FM SCOUT'a anie nie gram techniką SAVE&LOAD. Wszystko polega na własnym dokładnym wyszukiwaniu w grze piłkarzy o dokładnie takich umiejętnościach jakie są potrzebne na daną pozycję. I drugą podstawową rzeczą jestpromowanie i sprzedawanie piłkarzy. Po 2 sezonach Wisłą obracałem już w transferach kwotą ok. 100 mln złotych - większość pochodziła z byłych piłkarzy Wisły (Kryszał, Kuźba, Głowacki) a reszta z kupionych za grosze i wypromowanych, obiecujących piłkarzy z Ameryki Płd.
- powiem Wam, że również grałem swego czasu Wisłą i nigdy nie używam FM SCOUT'a anie nie gram techniką SAVE&LOAD. Wszystko polega na własnym dokładnym wyszukiwaniu w grze piłkarzy o dokładnie takich umiejętnościach jakie są potrzebne na daną pozycję. I drugą podstawową rzeczą jestpromowanie i sprzedawanie piłkarzy. Po 2 sezonach Wisłą obracałem już w transferach kwotą ok. 100 mln złotych - większość pochodziła z byłych piłkarzy Wisły (Kryszał, Kuźba, Głowacki) a reszta z kupionych za grosze i wypromowanych, obiecujących piłkarzy z Ameryki Płd. 
w FM 05 grałem Chelsea bylo truuudniej teraz po kilku wzocnieniach jest to zespoł nie do pokonania
ps - wygralem mecz 5-1
ps2 - Adriano został królem strzelców ligi z 45 bramkami
A nie mogę mu dać więcej - zarząd się nie zgadza, a na moje prośby o zwiększenie budżetu na wynagordzenia odpowiadają negatywnie... Zlatan w Juve zarabia 400 tysięcy a u mnie za 800 tysięcy mówi że to za mało :> Hmmmm i co wy na to ?? POZDRO DLA FANOW REALU I CHELSEA
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty