Ale jaki kolega ma wpisać IP(mój czy swój) i czy da sie grać na Neostradzie 256 bo wtedy IP jest zmienny??
Zainstalowac nalezy do katalogu z gra - system powinien wykryc takowy automatycznie. Jesli tak sie nie dzieje, to klikasz "Browse" i po prostu wskazujesz miejsce, w ktorym znajduje sie plik fm.exe
teraz gram wisłą i spadłem z ligi :* 
Z góry dziekuje za odpowiedz... 
z góry dziekuje za odpowiedz...
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
473 online, w tym 0 zalogowanych, 473 gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty