Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

 gurba Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 10.03.2006
Skąd: Krak??w
Poziom ostrzeżeń: 0
Jak zmusić zawodnika do tego aby przystał na opcję wypożyczenia do innego klubu. Gram Wisłą i Lechem i chciałbym wypożyczyć do Lecha graczy nie mieszczących się w składzie Wisły i mimo że kluby się dogadują to zawodnik odmawia przejścia.

Proletariat

Hej. Gram sobie klubem, a on ma 50 mln euro długu i spłaca go przez 25 lat. Gram sobie trzeci sezon i mam 120 mln euro, czy mogę spłacić ten dług odrazu? Tego pytania jeszcze nie było.

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
09.03.2006 17:28    #78733     Sufler - Porady do gry - Problem z grą po 2. sezonie
A wyłączonego masz FM'a? (to do drugiego problemu)
A co się dzieje jak pojedziesz na wakacje? Gra też wisi?
myspace.com/marneszanse

Proletariat

09.03.2006 16:54    #78734     Sufler - Porady do gry - Problem z grą po 2. sezonie
Hmm... chodzi o to ze jak koncze 2 sezon tzn. rozegralem juz wszystkie mecze ligowe to powinienem kliknac "kontynuacja" i jak klikam tez przycisk to gra sie zawiesza tzn. nic sie nie dzieje moze trzeba poczekac ale jak nacisne CRTL+ALT+DEL to w menadzerze zadan pokazuje brak odpowiedzi :(((

Proletariat

09.03.2006 16:28    #78735     Sufler - Porady do gry - Problem z grą po 2. sezonie
Witam :-)
Mam pytanie, a mianowicie chodzi mi o to, ze jak wlacze sobie to wszystko jest oki, tzn. gram :-)), ale to nie trwa za dlugo bo tylko dokladnie 2 sezony, a jak chcem wejsc do 3 sezonu to niestety, ale gra nie odpowiada :-(((
Z niecierpliwoscia czekam na pomoc

Proletariat

09.03.2006 13:21    #78736     Sufler - Porady do gry - Problem z rozstawieniami
Problem wyglada tak: gram Wisla i w sezonie 05/06 zaczynalem eliminacje LM od trzeciej rundy, i mimo ze moj wspolczynnik znacznie sie podwyzszyl dzieki grze w fazie grupowej (awansowalem o 9 pozycji w stosunku do rankingu z 2005), w sezonie 06/07 eliminacje zaczolem juz od 2. rundy :/ (Oczywiscie w 1. lidze zdobylem pierwsze miejsce).
Podobnie jest w Pucharem Polski. Mimo ze gram w 1. lidze (a nawet jestem obronca tego trofeum) to zaczynam gre juz w 1. rundzie!!! W ktorej wystepuja tylko druzyny z 2. ligi i nizzszych klas rozgrywek.
O co chodzi, czy to jakis bug, czy moze rzeczywiscie tak powinno byc rze - jesli tak to czego ja tutaj nie rozumiem.
Gram na patchu 6.0.2.

Proletariat

09.03.2006 11:19    #78737     Sufler - Porady do gry - Morale i mecze
Witam wszystkich.
Mam taki problem, w sumie dopiero zaczalem grac w ta gre. Prowadze klub Wisla Krakow i problem polega na tym, ze nie wiem co zrobic, gdyz na poczatku sezonu wszystko bylo ok - przez jakies 2 mecze, a potem morale spadly mi do minimum i nie moge zadnego meczu wygrac, nawet z najslabsza druzyna. Pomozcie mi i powiedzcie co powinienem zrobic.

 szymek(L) Partyzant

Postów: 55
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 25.11.2005
Skąd: Wschowa
Poziom ostrzeżeń: 0
09.03.2006 08:28    #78738     Sufler - Porady do gry - Trudne mecze!
Witam Ryba! Ja sam miałem taki problem.. Gram Legia juz 6 sezon... i dopiero w piatym udało mi sie awansowac do grupowej fazy PUEFA wyszedlem nawet z grupy ale nie dalem rady feyenoordowi(pozniejszemu triumfatorowi pucharu) a teraz gram w LM.. w Eliminacjach pokonalem Porto a w grupie mam Werder, Ajax i Real Madryt... Moja ustawienie jest chyba na tyle dobre ze daje rade w tej grupie... po 5 meczach mam 8 pkt i juz pewne co najmniej 3 miejsce w grupie... gram ustawieniem 4-1(def.pom)-4-1 zaleznie od sytuacji na boisku zmieniam je na 4-3-3 (cos w stylu Barcy ze skrzydlowymi) albo na klasyczne 4-4-2 zmodyfikowane na moje potrzeby... pozdrawiam... jesli chcesz wiedziec cos wiecej napisz.. :)

 Huncwot_Łapa Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2006
Skąd: Morawica
Poziom ostrzeżeń: 0
08.03.2006 21:19    #78739     Sufler - Porady do gry - Trudne mecze!
Z Bayernem walcz o remis, z Juve atakuj(Włosi się bronią), a z Beneficą rozważnie(Ten mecz MUSISZ wygrać), ale później w LM Wisłą nie masz czego szukać(sam cały czas gram Wisła). Najlepiej będzie jak w PU zdobędziesz i będzie zajebiśćie

 Huncwot_Łapa Partyzant

Postów: 7
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 12.11.2006
Skąd: Morawica
Poziom ostrzeżeń: 0
08.03.2006 21:09    #78740     Sufler - Porady do gry - Może zagramy przez internet?
Ja tęz bym zagrał, ale dopiero FM muszę kupić :) Ale jak bedziecie chcieli to dajcei znać FM mogę meć jescze w sobotę

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.