Mam pytanie - czy w Football Manager grając jako menadżer klubu seniorskiego czy mamy także ustalać skład drużyn juniorskich lub rezerw ?
A że topic jest przyklejony, to nie będzie zlatywał na dół i nigdy nie popadnie w zapomnienie
W tym celu wybierzcie ekran w FM, w którym widnieje najpełniejsza dokumentacja Waszych sukcesów i naciśnijcie PrintScreen (na górze klawiatury). Wklejcie obraz do dowolnego edytora grafiki (może być nawet Paint), zapiszcie (najlepiej jako *.jpg) i wrzućcie na jakiś serwer (polecam www.imageshack.us), po czym wklejcie link do screena tutaj
Mianowicie - uprzykrzac mu zycie w naszym klubie, czyli np. karac utrata tygodniowki bez zadnego powodu :> Lepiej nie stosowac tego u zawodnikow, z ktorymi wiazemy jakies nadzieje na przyszlosc. Jesli jednak chcemy wypozyczyc gracza, by nie placic mu pensji, a jego obecnosc w klubie nie ma dla nas znaczenia, bo i tak nigdy nie zagra w pierwszym skladzie - moze sie to oplacic. Aczkolwiek i tu jest niebezpieczenstwo, ze nasze bezpodstawne ukaranie go wznieci bunt w zespole
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
360 online, w tym 0 zalogowanych, 360 gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty