Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

Proletariat

11.03.2006 09:26    #78711     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
http://img53(...)c4gw.jpg Tutaj podaje sklad jakim wygrałem Wisłą LM w FM 2005. Tylko z trzema zmianami na prawej obronie grał Kowalczyk zamiast Nawotczyńskiego, na prawej pomocy Sergio Orteman zamiast Gorawskiego a w bramce bronił Piekutowski

Proletariat

Ja bez oszukiwania wygrałem Wisłą w 3 sezonie ale w FM 2005

Proletariat

11.03.2006 08:55    #78713     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
Benc jak chcesz to mogę wkleić screena ze składem ale nie będzie on do konca taki jakim wygrałem LM poniewaz musiałem troche zawodnikow niestety sprzedac. A chodzi ci o wklejenie pierwszej 11?

 jed1 Partyzant

Postów: 8
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 26.01.2006
Skąd: Czarnystok
Poziom ostrzeżeń: 0
W 1 sezonjie wygralem LM wisla, neistety nie mam skrinow...:>

 adryan Partyzant

Postów: 180
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2006
Skąd: Olecko/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
11.03.2006 02:04    #78715     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
KTO ZE MNA ZAGRA I ZALOZY SERWERA??
GG 2052291
FM 2005 ALBO 2006 -6.0.2

 adryan Partyzant

Postów: 180
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2006
Skąd: Olecko/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
11.03.2006 02:00    #78716     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
W CM 4 WISLĄ 19 TYTOŁOW KRAJU ,6 RAZY MISTRZOSTWO POLSKI,8 LIGA M, 3 RAZY PUEFA , A ZAWODNIK HRCKA (CZECHY KUPIONY Z AMICI)GRAJAC U MNIE OD 16 ROKU ZYCIA DO 28 STRZELIL OK. 1200 GOLI.SCREENA NIE MAM PRZEZ WIRUSA,NIESTETY.W CM GRALEM 2 LATA

 adryan Partyzant

Postów: 180
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2006
Skąd: Olecko/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
W PIERWSZYM SEZONIE WĄTPIE .BEZ OSZUKIWANIA WYGRALEM W 4 SEZONIE

 adryan Partyzant

Postów: 180
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 20.02.2006
Skąd: Olecko/Olsztyn
Poziom ostrzeżeń: 0
11.03.2006 01:49    #78718     Sufler - Porady do gry - Obcokrajowcy w lidze polskiej
W CM 4 PO 12 SEZONIE (3 RAZY WYGRANA LM) KUPOWALEM KOGO CHCIALEM WLOCHOW , FRANCOZOW, HISZPANOW.TYLE TYLKO ZE POLSCY ZAWODNICY BYLI WTEDY NAJLEPSI NA SWIECIE , WIEC NIE MUSIALE ICH KUPOWAC.NIE WIEM JAK JEST W FM-ACH

Proletariat

11.03.2006 01:40    #78719     Sufler - Porady do gry - Problem z grą po 2. sezonie
WOW :-)))

Poradzilem juz sobie :-)) juz wszystklo dziala, znowu moge grac

Pozdrawiam

Proletariat

Czy to prawda że można wygrać Ligę Mistrzów polskim klubem w pierwszym sezonie, biorąc pod uwagę nawet dużo powtórek meczów.

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution