Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

Proletariat

11.03.2006 15:08    #78701     Sufler - Porady do gry - Skąd brać pieniądze?
grając Legią za turnieje i ligi zgarniam do 5mln zł, HSV pewnie zgarnie więcej (pojemność stadionu itp.) ale muszą to być najlepsze kluby europejskie, ale nie wiem czy w FM 2005 będziesz miał podobne stawki co w FM 2006

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
11.03.2006 12:15    #78702     Sufler - Porady do gry - Skąd brać pieniądze?
Sorki wszyscy jestescie spox.A czy duzo mozna zarobic na takich turniejach i ligach towarzyskich???Gram HSV i na początku mam tylko 3 mln euro(gram w FM 2005) nawet na van der vaarta niemam kasy(kosztuje 10.75 mln euro)dajcie mi jeszcze nazwiska jakichs juniorów którzy moga sie bardzo dobrze rozwinac.Pozdro all!!

 Grzechoo Hajer Przodowy

Postów: 2255
Grupa: Ekspert
Dołączył: 07.06.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
Nie wybieram sie na żadne urlopy. Poprostu gram.

Proletariat

11.03.2006 10:18    #78704     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
Kto zagra w FM 2005 bez zadnego patcha i założy serwa???

Proletariat

ja wygralem bez oszkiwania w 6 sezonie. Ale nie Wisłą tylko Podbeskidziem B-B , jako ze jestem z Bielska :)

Proletariat

11.03.2006 10:11    #78706     Sufler - Porady do gry - ABC Początkującego
Ja mam oryginala a jest po angielsku:/ jak dam wersje polska to tylko nazwy panstw mam przetlumaczone:/ trudno sie gra gdy wazne informacje sa po angielsku :(

 Janek Partyzant

Postów: 29
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 17.06.2007
Skąd: Tczew
Poziom ostrzeżeń: 0
11.03.2006 10:04    #78707     Sufler - Porady do gry - Przerwa zimowa
A ja gram z klubami z USA. Zgadzaja sie na wszystkie mozliwe terminy i nie gra roli czy jest to wyjazd czy gra u nas. Wiem ze moze poziom tych klubów nie jest wysoki, ale zawsze mozna zgrac zawodników i przygotować ich kondycyjnie na trudy potyczek w naszej lidze. :-)

 MARIUSZSZSZ_X Młody aktywista

Postów: 144
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.07.2005
Skąd: Kraków
Poziom ostrzeżeń: 0
11.03.2006 09:56    #78708     Sufler - Porady do gry - Motywacja w trakcie spotkania
Ja chwale ich tylko po meczu. Też zauważyłem, ze jak w przerwie powiesz, że jesteś zadowolony, to nagle tracisz gole. Dekoncentrują się i myślą, że już mecz wygrali. Ja prowadzisz, to dawaj słowa zachęty, albo że nie wolno odpuścić. Te opcje sa najbezpieczniejsze.

Proletariat

11.03.2006 09:39    #78709     Sufler - Porady do gry - Rozgrywanie meczów
gdy grasz mecz a nie chcesz go oglądać możesz wziąć urlop na jeden dzień

Proletariat

11.03.2006 09:33    #78710     Sufler - Porady do gry - ABC Początkującego
wybierz odpowiednich piłkarzy do składu ,ustaw odpowiednią taktyke ,i jak potrzebujesz jakiegoś piłkarza to go ściągnij.
a tak wogóle kim grasz i jaką masz wersję polską czy angielską?

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution