grając Legią za turnieje i ligi zgarniam do 5mln zł, HSV pewnie zgarnie więcej (pojemność stadionu itp.) ale muszą to być najlepsze kluby europejskie, ale nie wiem czy w FM 2005 będziesz miał podobne stawki co w FM 2006
|
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić! |
|
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich! |
|
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera. |
|
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny. |
|
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie! |
|
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj! |
197 online, w tym 0 zalogowanych, 197 gości, 0 ukrytych
Urodziny obchodzą dziś:

Najnowsze posty