Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
12.03.2006 12:56    #78691     Sufler - Porady do gry - Motywacja w trakcie spotkania
Przy prowadzeniu najbezpieczniej wybrac opcje z woda sodowa ;) Przy okazji mozna pochwalic paru graczy indywidualnie.

Proletariat

To ze klub wybiera sie na poczatku to wiem. Mam dany Manczester Utd., ale ja chcialbym dodac jeszcze Ajax Amsterdam, mimo ze gram innym klubem.

 jordaneq Młody aktywista

Postów: 361
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 06.09.2006
Skąd: Ostrów Wielkopolski
Poziom ostrzeżeń: 0
12.03.2006 12:24    #78693     Sufler - Porady do gry - Taktyka meczowa i trening
Jaką najlepiej dawać taktyke na mecz.Chodzi mi nie o np.4-4-2 tylko o kreatywnosc,nastawienie itp.(jesli to cos da to gram barcą).Mam jeszcze jedno pytanko.Co trzeba zrobic aby statystyki pilkarza wzrosly???

Proletariat

12.03.2006 11:50    #78694     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
mi jakims cudem udalo sie w fm2005 w pierwszym sezonie wygrac Polonia!
Nie wiem co sie stalo ale np. Orzysz mial 34gole na koniec sezonu :D
I Juventusem bez przegranej :) fajnie bylo del piero krole strzelcow ok 150 goli strzelonych i tylko 20 straconych :)
Gralem 3-4-3 i kupilem el moro (morientea :D)

Proletariat

11.03.2006 22:37    #78695     Sufler - Porady do gry - Edytor a atrybuty
No wiec mam taki problem - aby wspomoc nieco polonie wa-wa wpadlem na pomysl by stworzyc siebie :D. Z edytora korzystalem przede wszystkim do uaktualniania skladow ale tak na prawde to sie nie bawilem.
Wiem ze niektorzy powiedza ze jestem fmowym chiterem ale z czystej ciekawosci (w cm gram dosc dlugo :D) jak to jest zrobic boga futbolu wiec wpakowalem 20 latkowi statsy kiele 18-20 w wiekszosci wazniejszych pozycji :D
po czym odpalilem grem i okazalo sie ze mam jeno determinacje blyskotliwosc na 20. a reszta po 8 gora 9 :(
Z czystej ciekawosci pytam czemu tak sie dzieje

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
11.03.2006 22:03    #78696     Sufler - Porady do gry - Zdjęcia Piłkarzy
Gratulujemy.

Proletariat

11.03.2006 20:22    #78697     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
gajeskg, daj screena ze skladem ciekawi mnie;) takim jaki teraz masz bo nigdy nie dogralem do 16 sezonu! pliss! z gory thx! pozdro

Proletariat

11.03.2006 20:06    #78698     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
robie wszystko jak w instrukcji a i nie moge grac w sieci....wiec o co chodzi???

 gajeskg Partyzant

Postów: 77
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 31.07.2005
Skąd: Czernikowo
Poziom ostrzeżeń: 0
11.03.2006 19:01    #78699     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
Gram Man Utd juz 16. sezon i moje osiągnięcia to:
-14 razy mistrzostwo premiership i raz wicemistrzostwo
-11 razy zwycięstwo w FA Cup(12 razy w finale)
-8 razy zwycięstwo w Carling Cup(11 razy w finale)
-12 razy zwycięstwo w Community Shield
-7 razy zwycięstwo w Lidze Mistrzów
-6 razy zwycięstwo w Superpucharze Europy
-6 razy zwycięstwo w Klubowych Mistrzostwach Świata
-Mark Booth kupiony w 2014r. z Q.P.R. za 1,8mln funtów strzelił w sezonie 2017/2018 73 bramki w 63(2) meczach, w sezonie 2018/2019 strzelił 66 bramek w 52(6) meczach, a w sezonie 2019/2020 strzelił 58 bramek w 38(3) meczach
-z Man Utd zagrałem pond 1000 meczów
-prowadziłem 8 reprezentacji, ale jedyne co mi się udało wygrać to Copa America reprezentacją Brazyli, a obecnie prowadze reprezentacje Włoch
-Budżet mojego klubu wynosi ponad 580mln funtów
-stadion został rozbudowany do 114677 miejsc, a w poprzednim sezonie średnia frefencja wynosiła 113234

Narazie to by było na tyle a piłka wciąz w grze

screens
http://img52(...)b9xk.jpg
http://img95(...)a4ro.jpg
http://img42(...)h0ta.jpg
http://img12(...)t1re.jpg

Proletariat

11.03.2006 16:26    #78700     Sufler - Porady do gry - Wisla Krakow
powiedzcie co robicie ze udaje sie wam wygrac np juz w drugim albo troche dalszym sezonie lige mistrzow wisla krakow ,ja na przyklad to najdalej doszedlem do polfinalu tyle ze ze scoutem :/ zawsze chcialem z wisly zrobic potege ale nie udawalo sie , pieniadze byly ale pilkarze nie chcieli przychodzic

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution