Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

Proletariat

12.03.2006 21:41    #78681     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
zagram przez neta w fm 2006 z patchem 6.0.3!!! liga i godziny do ustalenia!!! moje gg 5925598 nie grzesze szybkoscia kompa

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
12.03.2006 21:07    #78682     Sufler - Porady do gry - Co oznaczają CA i PA?

Proletariat

12.03.2006 19:23    #78683     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
zmieniałem ją na swój sposób, nie grałem standardową. A to zależy kiedy czasem z lepszym przeciwnikiem na wyjazdy grałem 1 nap. i 1 def pomocnikiem, ale to było rzadko raczej gralem tak jak jest na screenie

 p.obrocki Partyzant

Postów: 80
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 15.08.2006
Skąd: Żywiec
Poziom ostrzeżeń: 0
12.03.2006 18:48    #78684     Sufler - Porady do gry - Druzyna marzen PREMIERSHIP
Ciekawa drużyna. Nawet mocni są. Grałem z nimi sparing moim 4 ligowcem i przegrałem 4-3. Ale fajnie bo dostaje się za nich kase jak by się Chelsea zaprosiło ;)

Proletariat

12.03.2006 18:43    #78685     Sufler - Porady do gry - Kłopot
Mam problem.Gra mi sie wyłacza i pojawia sie taki komunikat:Runtime Error Program d:/Football manager 2006/fm.exe R6025-pure virtual function call Czy ktos wie jak sobie z tym poradzić?

Proletariat

12.03.2006 17:28    #78686     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
hej petric a grales taktyka standardowa czy swoja i czy zmieniales taktyki w trakcie gry jak tak to kiedy i na jaka

Proletariat

12.03.2006 17:03    #78687     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
Witam panow ponownie .... na wstepie chcialem przeprosic Szafrana :( sorka ze Cie wyzucilem z gry ale we trzech za bardzo zamulalo :( ... a teraz glowny cel dla ktorego pisze ... gralem z kolega ... i ciegle go albo wywalalo albo zacinalo mu gre ... wie ktos jak temu zardzic ? mam chello 12 mb ... i 512 ram ... to chyba starczy do postawienia gry dla 2 osob nieprawdasz ?

Proletariat

12.03.2006 14:59    #78688     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
Witam ja też bardzo chętnie bym pograł !! jak już coś ustalicie to gg 2420445

Proletariat

ja wygrałem lige mistrzów ślaskiem w FM 2006 w 2012 roku bez oszukiwania

 jakubkwa Człowiek Renesansu

Postów: 1921
Grupa: Ekspert
Dołączył: 25.01.2003
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
12.03.2006 12:59    #78690     Sufler - Porady do gry - Obcokrajowcy w lidze polskiej
Graczy z najwyzszej polki bedzie sie dalo sciagnac w zasadzie dopiero wtedy, gdy beda to juz regeni ;)

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution