Zaczynam drugi sezon Bayernem i dostałem oferte prowadzenia Meksyku. Przyjąłem ją, ale teraz nie moge zatrudnić żadnego trenera,asystenta/fizjot.(wszyscy mi odmawiają objęcia stanowiska).Czy ma na to wpływ moja reputacja???( mam krajową mimo że w 1 sezonie wszystko wygrałem - LM, Mistrzostwo, Puchar Niemiec i Ligi). Czy moze w repr. z Ameryk nie da sie zatrudnić nikogo( jak patrze w profile sztabu szkoleniowego USA, Brazylii,Argentyny itp. to sa tam tylko menadżerowie) Prosze o pomoc 


Ja osobiscie zagrałbym 4-5-1 z uwagi na to, że mają wielu dobrych pomocników i praktycznie jednego napastnika - Eto'o
< a ze słabszych Koroną Kielce, Stafford Rangers, Gretna> a teraz naszło mnie na barcę, i nie wiem za cholerę jaka dobrać taktykę!!!!!!!!!!!!! W tamtych klubach był zawze ok, używałem tam głównie swoich pomysłów, choc i czsem z netu coś sie brało, trochę modyfikowało i było ok, a w stolicy kataloni klops:
Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty