Wyniki wyszukiwania dla: gra

Strona

 88borek Partyzant

Postów: 163
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Skąd: Lębork
Poziom ostrzeżeń: 0
Postanowiłem założyć nową grę multiplayer w której będzie grało 5 drużyn Angielskiej Premiership będą do wyboru drużyny Chelsea Londyn, Manchester United, Arsenal Londyn, Liverpool FC, Newcastle United.

Jako, że drużyn jest do obsadzenia wiele, to wielu graczy będzie musiało grać co oczywiście będzie problemem z koordynacją zawodów, a więc terminy gry będą następujące:
Poniedziałek: 19:00-22:00
Czwartek: 19:00-22:00
Niedziela: 19:00-22:00
Czas na gre może być zmieniony za zgodą wszystkich graczy.
Sprzęt potrzebny do grania: patch 6.0.3 oraz najnowszy patch robiego.
Hostować będzie ten kto będzie miał najszybszego neta narazie jestem ja! i mam neo 256 ;] w kandydaturach proszę pisać jaką drużyne chcielibyście objąć, jaką macie prędkość neta i numer gadu gadu.
numer Game Mastera w razie wątpliwości 8997704 pisać w celu uzyskania więcej informacji

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
22.03.2006 14:29    #78632     Sufler - Porady do gry - Aktualnosci
ej milten jakbys nachwile w to pogral (wlasnie tylko jakbys w to pograł) to bys zrozumial co to jest za najlepsza giera!! i bys nie pisal takich glupot ;d naprawde załuj ze niegrasz w managery!! a szczególnie teraz w football manager 2006 i pozdro dla wszystkich fanów najlepszej gry na swiecie !! Football Manager 2006!!! 3-majcie sie !!

 lukas Partyzant

Postów: 132
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 04.05.2006
Skąd: lukas
Poziom ostrzeżeń: 0
22.03.2006 14:15    #78633     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
a ja teraz gram atletico madrid :d idzie mi wrecz fenomenalnie lige wygralem dipiero w 3 sezonie ale jak na atletico madrid to niezly wynik teraz mierze znow w wygranie ligi i moze by sie pokusic o puchar króla w hiszpani a moze nawet... Champions League kto wie ;d a gram w fm 2006 // i mam taki patent na barcelone ze u siebie tylko raz z nia zremisaowalem 2-2 w rewanzu o superpuchar hiszpani a tak to u siebie z nia wygyrwam caly czas naet wygralem z nią 7-1 u siebie i pierwszy mecz w superpucharze hiszpani na wyjezdzie 6-2 !! jak ktos chce to moge dac screeny tyko teraz mi sie niechce robic i wklejac wszystkioch ale jak by sie juz ktos uparł to na gg do mnie i dam screeny : 3435918

Proletariat

22.03.2006 14:15    #78634     Sufler - Gra przez sieć - Zagrajmy przez internet!
Jak cos ustalicie dokladnie z gra przez neta to prosze odezwijcie sie do mnie na gg 6693625 !!! Chetnie sie z wami zmierze !!!

Proletariat

22.03.2006 14:07    #78635     Sufler - Porady do gry - Rozwoj lig.
Czy wraz ze wzrostem poziomu ligi (mam tu na mysli lige polska) wzrastaja rowniez stawki za wygrana w lidze? Czy niezaleznie od poziomu druzyn jak i calej ligi stawki sa wciaz takie same jak na poczatku gry?

 Reaper były Minister Spraw Zagranicznych

Postów: 1534
Grupa: Ekspert
Dołączył: 26.03.2005
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
22.03.2006 13:04    #78636     Sufler - Porady do gry - Jescze jeden BUG
Mój zawodnik strzelił 19 bramek w 28 meczy, a Ślusarki 19 w 30 i to on zdobył pierwsze miejsce. No ale tutaj to akurat nie sprawia to nam żadnej różnicy :]
Btw zawodnik z 3 miejsca też strzelił 19 bramek :P Na dodatek w 27 meczach w dwóch klubach :D Teoretycznie to on powinien wygrać no ale ja tam nie wiem :]
myspace.com/marneszanse

 Milten Partyzant

Postów: 4
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Skąd: Krosno
Poziom ostrzeżeń: 0
22.03.2006 12:38    #78637     Sufler - Porady do gry - Aktualnosci
wiecie co wydaje mi sie ze to badziewie ktore jest hitem ostatnich miesiecy to totalne badziewie i szmelc nie rozumiem jak kurwa mozna w to grac to tak jakbyscie caly czas tkwili w opcjach

 Maszyk Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
22.03.2006 12:00    #78638     Sufler - Porady do gry - Problem z patchem 6.0.1
Ej sluchajcie mi mialem to sama sytuacje co olfeusz tylko u mnie pisze ze version is no corrupt. Nie wiem o co chodzi nie moge ani 6.0.1 ani 6.0.3 zainstalowac. Nie wiem co jest grane ( mialem reinstal fm a przed reinstal wszystko dzialalo)

Proletariat

22.03.2006 11:50    #78639     Sufler - Porady do gry - Przechwałki, rekordy itp.
Ja sobie gralem w FM2005 Liverpoolem, sprowadzilem w 1 sezonie macieja korzyma, ktory w wieku 17 lat trafil bramke w debiucie przeciw Newcastle wygranym 3:1. Niby nic takiego ale bramka ta zostala uznana za bramke sezonu w Premiership :P taki chlopiec ktory przyjechal z polski stal sie gwiazda grajac w L"poolu na lewym skrzydle. Wygryzl ze skladu Kewella.

 Maszyk Partyzant

Postów: 16
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 22.03.2006
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
22.03.2006 09:50    #78640     Sufler - Porady do gry - "Gra nie moze być wczytana"
Prosze was pomozcie juz nie wiem co robic Wlanczam moja gre z 2011 roku i nagle "Gra nie moze byc wczytana" Jestem zalamany nie chce mi sie znowu tyle grac ;(;( Pomozcie dajcie rady jakis plz czy da sie to odzyskac?? Czytalem inne odp i Wiem ze save jest na 100 procent sprawny bo chodzi w fm scout. Powiedzcie co mam robic plz

Strona

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2026 by FM Revolution