Musze jeszcze dodac, ze tak ja jak i Widzew, czyli klub przeze mnie prowadzony, mamy reputacje krajowa, wiec zadna to rewelacja :-). Czytajac, to co napisalem wyzej, moglbym napisac skrotowo :-) :
Zeby moc rozbudowac stadion, trzeba miec w zarzadzie kogos, kto ma wysoka reputacje (najlepiej swiatowa, niestety czlonkow sie nie wybiera), a co za tym idzie aspiracje, w kasie miec kilkadziesiat mln zl zeby klub mogl pokryc koszty ewentualnej rozbudowy i zlozyc wniosek w momencie, kiedy druzyna od kilku kolejek prowadzi w lidze i tym samym wyprzedza oczekiwania klubu.
Mozliwe, ze w lepszym klubie, ktory regularnie gra w pucharach, osiaga sukcesy i ma juz rozbudowany mocno stadion, takie dzialania nie beda wystarczajce. Prawdopodobnie tutaj konieczne byloby zdobywanie raz za razem LM :-).
Zeby moc rozbudowac stadion, trzeba miec w zarzadzie kogos, kto ma wysoka reputacje (najlepiej swiatowa, niestety czlonkow sie nie wybiera), a co za tym idzie aspiracje, w kasie miec kilkadziesiat mln zl zeby klub mogl pokryc koszty ewentualnej rozbudowy i zlozyc wniosek w momencie, kiedy druzyna od kilku kolejek prowadzi w lidze i tym samym wyprzedza oczekiwania klubu.
Mozliwe, ze w lepszym klubie, ktory regularnie gra w pucharach, osiaga sukcesy i ma juz rozbudowany mocno stadion, takie dzialania nie beda wystarczajce. Prawdopodobnie tutaj konieczne byloby zdobywanie raz za razem LM :-).

Facebook
Twitter
YouTube
Twitch.tv
RSS
Najnowsze posty