Managery przeglądarkowe

 no_2 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2017, 12:08    #1
Szukam managerów w których zarządzamy własną drużyną złożoną z wygenerowanych piłkarzy. Najbardziej znanym przykładem jest hattrick w którego obecnie gram. Kiedyś grałem w sokker (sokker.org) jednak zniechęcił mnie brak rozwoju gry. Tak samo Trophy Manager.
Wiem że można łatwo znaleźć takie tytuły używając google, jednak zależy mi na indywidualnej opinii. Żal tracić czas na coś gdzie liczą się tylko pieniądze, lub jest tylko jedna słuszna droga rozwoju drużyny.

//Edytowano 1 raz, ostatni raz 03.04.2017, 12:09

 Ceyvol Premier Rewolucji

Postów: 3309
Grupa: Administrator
Dołączył: 18.10.2008
Skąd: Łódź
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2017 12:24    #2
Nie wyobrażam sobie choć raz liznąć FM-a i wrócić do managerów przeglądarkowych :D

Polecam za to konkursy Fantasy, w EPL i Ekstraklasie zabawa jest przednia, no i w jakimś stopniu sprawdzasz swoją wiedzę.
twitter.com/Ceyvol

 no_2 Partyzant

Postów: 27
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 11.09.2015
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2017 12:29    #3
Po pierwsze chodzi o aspekt długoterminowego zarządzania klubem (gonienie króliczka). Druga sprawa to rywalizacja ze znajomymi która wymaga minimalnego nakładu czasu. A w fantasy gram na wp i ustaw ligę :)

 matg87 Partyzant

Postów: 269
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 16.09.2014
Skąd: Wrocław
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2017 12:53    #4
Kiedyś bawiłem się w Campokickers. Nie wiem jak to teraz wygląda. Polska produkcja traktująca managera piłkarskiego z przymrużeniem oka. Kartofliska, B klasa i te sprawy ;)

 Pikawa Artysta Rewolucji

Postów: 911
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 09.11.2013
Skąd: Warszawa
Poziom ostrzeżeń: 0
0
03.04.2017 19:01    #5
Ostatnimi czasy zaliczyłem powrót do "Managerzone". Na prawdę fajna gierka aczkolwiek są mikropłatności, które dają lekką przewagę, dla przykładu - możliwość uczestnictwa w oficjalnych pucharach, które generują minimalny dochód dla drużyny + kilka innych możliwości (wykresy treningowe, testy taktyk itd.). Da się oczywiście grać bez tego ale jak wiadomo bilans konta po kilku miesiącach gry będzie wyglądał lepiej u gracza, który wykupi "Członkostwo klubowe" ;) Sam korzystam z tego dobrodziejstwa lecz 30-35zł na 3 miesiące to nie majątek, a uważam, że warto.
.

 radziu_SaS Partyzant

Postów: 2
Grupa: Użytkownik
Dołączył: 24.11.2018
Skąd: KrK
Poziom ostrzeżeń: 0
0
24.11.2018 21:36    #6
[quote="Ceyvol"]Nie wyobrażam sobie choć raz liznąć FM-a i wrócić do managerów przeglądarkowych :D[/quote]
Ja wróciłem :P

[quote="no_2"]Szukam managerów w których zarządzamy własną drużyną złożoną z wygenerowanych piłkarzy. Najbardziej znanym przykładem jest hattrick w którego obecnie gram. Kiedyś grałem w sokker (sokker.org) jednak zniechęcił mnie brak rozwoju gry. Tak samo Trophy Manager.[/quote]
Polecam sixaside.io, który udało mi się popełnić razem z kolegą. Staraliśmy się wyciągnąć najlepsze z FM/CM/HT i kilku innych gier :)

Przed chwilą stworzyłem nawet temat na tym forum, ale nie mogę wrzucać linków: www. cmrev.com/forum/odpowiedzi/sixaside_io-_-manager-pilkarski-online,29328.html

Musisz się zalogować, aby dodać odpowiedź.

PRZEGLĄDAJĄ TEMAT

1 aktywny w tym 0 zarejestrowanych, 1 gość, 0 ukrytych

FM REVOLUTION - OFICJALNA STRONA SERII FOOTBALL MANAGER W POLSCE
Największa polska społeczność Ponad 70 tysięcy zarejestrowanych użytkowników nie może się mylić!
Polska Liga Update Plik dodający do Football Managera opcję gry w niższych ligach polskich!
FM Revolution Cut-Out Megapack Największy, w pełni dostępny zestaw zdjęć piłkarzy do Football Managera.
Aktualizacje i dodatki Uaktualnienia, nowe grywalne kraje i inne nowości ze światowej sceny.
Talenty do Football Managera Znajdziesz u nas setki nazwisk wonderkidów. Sprawdź je wszystkie!
Polska baza danych - dyskusja Masz uwagi do jakości wykonania Ekstraklasy lub 1. ligi? Napisz tutaj!
Copyright © 2002-2024 by FM Revolution
[x]Informujemy, że ta strona korzysta z plików cookies w celu realizacji usług i zgodnie z polityką plików cookies. W każdym czasie możesz określić w swojej przeglądarce warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies.